Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok a sovány fiúktól a fiúk a kövér lányoktól undorodnak?

Figyelt kérdés
Én már rohadtul unom, hogy minden csaj azzal jön ezen az oldalon, hogy ő undorodik a sovány fiúktól, ő sose járna sovány fiúval, inkább járna egy dagadt sráccal. Ez csak számomra felfoghatatlan? Én szeretek vékon ylenni, sok helyre beférek, nem foglalok sok helyet és könnyűnek, fittnek érzem magam. Másrészt nem tagadom, genetikai okai is vannak és volt időszak, amikor én is hülye módjára keményen edzettem, mert a lányoknak akartam megfelelni, de ma már nem érdekel, fogadjon úgy minden lány, ahogy vagyok, ha nem bírják megérteni, hogy én szeretek vékony, egészséges alkatú lenni, nem pedig kigyúrt akkor ez van, nekem így is sok csalódásom van már külsőre hajtó csajokkal. Szoktam edzeni, de ez erőnlétre megy és nem tudok tőle felszedni 10-20kiló izmot, anyagilag nekem nem érné meg jelenleg az a testépítő életmód, ami ahhoz kéne, hogy felszedjek sok-sok kilót. Az is bosszant, hogy sokan nem is értik a testépítés lényegét, csak lökik a hülyeséget, hogy súlyzózzál és jön az izom, amikor az nem ilyen egyszerű. A lényeg, hogy elég ijesztő, hogy ma már egy dagadt férfi is vonzóbb, mint egy sovány. Én ezt nagyon nem értem.
2013. ápr. 6. 00:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%

9-esnek igaza.


Ha esetleg innen indulnál ki, mégis honna tudod, hogy milyen nők, lányok írnak ide?


Lehet a 90%-a ronda mint a tehervonat.

2013. ápr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Noydra ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy sportol valamit és úgy vékony(de nem kigyúrt), hanem sportosan vékony, vagy úgy vékony, hogy nem csinál semmit és genetikailag ilyen, alig van étvágya, alig eszik és egy erőssebb szél kettétöri a bokacsontját...
2013. ápr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%
Noydra-nál a pont! :)
2013. ápr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%

#11


Ez lenne még a kisebbik baj :D Lehet hogy az 50%-uk hímneműek :D


De most komolyan,a magyar nők csupán 2%-a ír ide véleményt és mégis azt tekintik Szentírásnak holott a 98%-nak lehet hogy teljesen más véleménye van például erről a témáról.Ezért mondom hogy hülyeség az itteni válaszokra hallgatni,mert ide inkább lelkisérültek járnak akiknek fingjuk sincsen az életről

2013. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
igen, a 12-es megmondta a frankót. Ha kicsit is sportos, de vékony és magas, na nekem az például kifejezetten tetszik! A hájat nem szeretem.
2013. ápr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Noydra ***** válasza:
77%

14-es, elég brutális emberek gyűjtőhelye ez az oldal. Sokuknak semmi köze az élethez, egyáltalán... Mintha egy dobozban nőttek volna fel.

De inkább nem is írok többet, mert megköveznek :D

2013. ápr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom a vekonyakkal,csak a veznak tudnak rondak lenni,szoval az igen sovanyak.

Agyon kigyurt palik nem jonnek be.Viszont mackosab pasik igen vagy mint irtam a szimpla vekonyak.

2013. ápr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Senki nem tetszhet mindenkinek és senkinek nem tetszik mindenki. Esetleg ha nagyon-nagyon megszeretünk valakit, az felülírhatja az ideálunkat. Nem minden nő utálja a sovány pasikat és nem is minden pasi a duci nőket, de vannak, akiknek tényleg nem tetszenek. Biztos neked is van olyan kinézetű csaj, aki már úgy ránézésre nem kéne. De ne azzal foglalkozz, hogy kinek nem tetszel, hanem hogy olyat találj, akinek igen.
2013. ápr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#18


Szerintem vannak olyan emberek akik mindenkinek tetszenek

2013. ápr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
azért undorodom a kövér lányoktól, mert tényleg undorítóak. meg nem hiszem el, hogy nem képes törődni a testével és lefogyni. ok, ha valaki betegség miatt kövér, de nem kell mindig azzal jönni...
2013. ápr. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!