Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha két napig flörtöltem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két napig flörtöltem egy pasival, akkor is lehet, hogy semmit se akart?

Figyelt kérdés
Barátnőm unokatesója... és nem lakik épp közel hozzánk, több órára innen. Most ismerkedtem meg vele, mert nála töltöttünk pár napot és végig flörtöltünk, de semmi nem történt köztünk... Nem tetszettem neki mégse vagy a távolság és az unokatesó jelenléte volt a gond? De akkor miért flörtöltünk egész idő alatt? én 18/L ő 23/F
2009. szept. 20. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minden flörtből kapcsolat lenne,akkor az elég érdekes lenne.És ha mindenkivel lefeküdne egy fiú,akivel flörtöl,az se semmi lenne.
2009. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet h nem akart semmit. Pár nap nyaralás, te új voltál neki, a flört meg egy kis szórakozás, sztem ezért ne legyél szomorú, főleg, hogy messze lakik. így úgy sem nagyon működhetne a kapcsolatotok. Ha meg ennekellenére mégis akarna valamit, akkor meg jelentkezik.
2009. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18:12 :)) Jogos!


Valószínűleg bejöttél neki, ha flörtölt Veled. Hogy miért tette, ha nem akart semmit? Mert jól esett Neki, és Neked is. Nem házassági ígéret, csak flört. Akár a metrón is megteszi az ember, mégis szó nélkül tovább megyünk.

2009. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért,mert tetszettél neki!Ez nem jelenti azt,hogy járni szeretne Veled,vagy meg akarja kérni a kezed...A flört egy könnyed játék,ami nem lép túl bizonyos határokat.Nem szabad komolyan venni.
2009. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát sztem ha tetszettetek egymásnak,mért ne próbálnád meg megkeresni? Lehet h ő is ugyanazon rágódik mint most Te. Legyél Te a bátrabb! ;)
2009. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!