Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben a helyemben? Néhány hónapja flörtöltem egy pasival több hónapon keresztül.

Figyelt kérdés

Úgy tűnt, rokonszenvesek vagyunk egymásnak, sokat beszélgettünk. Vártam nap mint nap a találkozásokat. Csak egy idő után jöttem rá, hogy érdekelhetem. Nekem szimpatikus volt már első perctől, a mindennapos találkozások egyre inkább nyilvánvalóvá tették számomra, hogy milyen sokat jelent nekem. De egyszer beütött a krach. Kiderült, hogy az előző kapcsolatát lelkileg még nem zárta le. Legszívesebben újrakezdené vele, de ez már nem lehetséges. Iszonyú rosszul esett, amiről ő természetesen semmit sem tud.

Eltávolodtunk, de a kapcsolatunk nem szakadt meg. Nem tudom, és nem is akarom kiverni a fejemből. Nagyon sokat jár a eszemben, ha találkozunk, mindig úgy tűnik, mintha langyosan akarná tartani a kapcsolatot.

Mit tennétek a helyemben, ha mégis úgy döntene, hogy nyit felém.

Büszke nő vagyok, fáj, amit velem csinált, de szabad-e büszkeségből eltaszítani magamtól.


2011. jún. 25. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tett semmi rosszat. Az hogy él a lelkében még valaki, akin nincs túl 100%-osan egy dolog... Az nem jelenti azt, hogy nem nyithat feléd, persze csak óvatosan.

Le kell ülnötök megbeszélni, hogy ő hajlandó lenne e veled kapcsolatot kialakítani, avagy annyira erős még benne az emlék, hogy egyelőre nem... Ez a legegyszerűbb megoldás szerintem.

2011. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tett semmi rosszat, ha az nem elég rossz, hogy úgy bolondított magába, hogy ő nem tud számomra nyújtani semmi többet. Most úgy néz ki, hogy én szeretem őt, ő pedig egy harmadikat. Most úgy tűnik, a három szereplő közül kettő szenved, amíg én be nem szálltam a buliba, addig a kettőből szenvedett egy. És ezt a helyzetet ő idézte elő.

Egyébként nem az volt a kérdés, hogy tett-e valami rosszat, hanem, hogy mit tennél, ha mégis úgy érzi, hogy elérkezett az idő az új kapcsolat kialakításának.

2011. jún. 25. 14:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt csak te tudhatod, hogy mivel bolondított így magába, de nem kizárt, hogy csak te "értettél félre" bizonyos dolgokat, én ezt innen nem tudhatom. A lényeg az, hogy arról nem igen tehet, hogy vannak még érzései egy másik lány iránt! Ezt neked is el kell tudnod fogadni, ha tótágast állsz is így lesz, bele kell törődni...

Azt megint csak te tudhatod, hogy ha már úgyérzed megbántott mennyire tudnál ezek után bízni benne. Az hogy én mit tennék egy dolog, a te helyzeteden úgysem segít. Én hiába mondom azt, hogy természetes emberi érzésekkel rendelkezik más iránt és én ezért nem éreztem volna megalázónak a helyzetet igazán, így tudnék bízni benne, tudnám szeretni, de ha te nem érzel így, akkor az én vagy más véleményére úgysem tudsz alapozni. Tehát ülj le és gondold végig, hogy neked menne-e a megbocsátás, és a bizalom kérdés.

Egyébként amondó vagyok, hogy ha annyira szenved amiatt a lány miatt, akkor ez két hét sőt valószínűleg két hónap múlva sem lesz máshogy, így meg azért vigyáznék a helyedben!

2011. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem értettem félre semmit, ez 100%, valami elindult közöttünk. Csak a múlt visszaköszönt. Talán még időben, ha bizonyos értelemben túl későn is.

Várom, ugyanakkor rettegek attól, ha mégis bekövetkezne az a bizonyos esemény, amiről írtam.

2011. jún. 25. 15:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Felejtős! Gondolj bele ha ilyen lelkis akkor mennyi nyűgje baja lehet neki még... Egy nőnek férfi kell, ne már egy puhap.cs!


28/l

2011. jún. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, szeretnéd megszerezni magadnak.
2011. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha büszke nő lennél akkor már rég továbbsétáltál volna egy új párt keresni.
2011. jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Büszke és szerelmes egyszerre nem lehetséges? Dehogy nem. Igen szeretném megszerezni, de túl nagy árat fizetni és pofára esni nem szeretnék.

Nem is jó szó a megszerezni, beteljesült, kölcsönös érzelmeken alapuló kapcsolatra vágyom.

2011. jún. 27. 13:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Itt nem szerelemről van szó, hanem szeretnéd őt magadénak tudni. Hétköznapi nyelven: Birtoklás, önzőség.


Saját hibád miatt őt okolod, holott te estél bele, te hittél benne vakon, és te voltál aki nem fogtad a jeleket? Szerinted akkor szerelmes vagy?

2011. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A kérdés rosszul lett fogalmazva. Pontosítva: flörtöltünk egymással. Abból, amit nyújtott, megmutatott magából, igemis szerelmes lettem. Ha egyoldalú is, akkor is az. Ő nem jutott, nem juthatott el erre a szintre, a később napvilágra kerültek miatt. Hol itt a birtoklási vágy?

Kedves "15:44", te le tudnád írni, hogy mi is a szerelem, te bizonyára tudod. Hátha valóban nem az érzem.

2011. jún. 27. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!