Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben a helyemben? Néhány hónapja flörtöltem egy pasival több hónapon keresztül.

Figyelt kérdés

Úgy tűnt, rokonszenvesek vagyunk egymásnak, sokat beszélgettünk. Vártam nap mint nap a találkozásokat. Csak egy idő után jöttem rá, hogy érdekelhetem. Nekem szimpatikus volt már első perctől, a mindennapos találkozások egyre inkább nyilvánvalóvá tették számomra, hogy milyen sokat jelent nekem. De egyszer beütött a krach. Kiderült, hogy az előző kapcsolatát lelkileg még nem zárta le. Legszívesebben újrakezdené vele, de ez már nem lehetséges. Iszonyú rosszul esett, amiről ő természetesen semmit sem tud.

Eltávolodtunk, de a kapcsolatunk nem szakadt meg. Nem tudom, és nem is akarom kiverni a fejemből. Nagyon sokat jár a eszemben, ha találkozunk, mindig úgy tűnik, mintha langyosan akarná tartani a kapcsolatot.

Mit tennétek a helyemben, ha mégis úgy döntene, hogy nyit felém.

Büszke nő vagyok, fáj, amit velem csinált, de szabad-e büszkeségből eltaszítani magamtól.


2011. jún. 25. 14:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
"Igen, szeretnéd megszerezni magadnak." ezt is te írtad, ugye? 15:44
2011. jún. 27. 17:00
 12/13 anonim ***** válasza:

15:44 vagyok.

Szerelem az szerintem önzetlen, szóval akkor én hagyom a másiknak hogy boldog legyen, akkor is ha ő mást választ. Nem manipulálok, taktikázok, csakis őszinte vagyok.


Nekem eddig a vonzalomnál fordult csak elő hogy meg akartam szerezni valakit, és birtokolni. Megláttam és elkapott a hű ő nekem kell effektus.


Most egyre inkább úgy vagyok hogy az lesz a nagy szerelmem, aki mellém kerül és szépen lassan szeretünk egymásba.

2011. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó!

Nem értelmezted az általam írottakat. Ha a régi kapcsolata helyre állítható lenne, fel sem tettem volna a kérdésem. Tudomásul vettem volna, hogy a régit szereti és ha beteljesült volna, akkor fájó szívvel ugyan, de szó nélkül elfogadom a helyzetet. Tehát, a te általad leírtak szerint cselekedtem volna. De a helyzet nem ez, hanem az, hogy próbált felém nyitni, számomra is szimpatikus volt, csak hát az a a bizonyos krach. Akkor csak önző d.g vagyok?

2011. jún. 28. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!