Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csinaljam? Bovlennt

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinaljam? Bovlennt

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 eves vagyok majusba 15 leszek. Egy fiu elhivott randira, nagyon helyes sok baratnoje volt idosebb is nallam 16 eves. Es tuti hogy majd csokolozni akar velem. Es nekem meg fium se volt! Ja es most szombaton lesz. Nem tudom hova megyunk annyit mondott hogy nagyon megfogok lepodni. Es azt sem tudom mit vegyek fol bevagyok zsongva :DD.. Es hogyan kell csokolozni? Hogy viselkedjek? Noiesen ileletve kislanyosan ?

2013. ápr. 2. 13:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na, az jo:)

De mondjuk elso randinak eleg eros es elsietett.... azert vigyazz magadra:)

2013. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hat azert furcsaltam.. De megerte! Koszonom mindenkinek a tanacsat segitseget. :*
2013. ápr. 13. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!