Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma velem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok. Összvissz 1 barátnőm volt egész életemben, aki 1.5 év után másért elhagyott.Van munkám mellette kondizni is járok, igencsak adok magamra és nézek is ki valahogy. Nincs problémám azzal,hogy oda kell menni egy lányhoz dumálni vagy ilyesmi.De mégis mindig valahogy csak abba tipikus barát vagy az se kategóriába esek bele.Valaki más mindig jobb mint én. Pedig mások szerint jóképű gyerek vagyok és minden ujjamon lehetne egy csaj. Bár szomorú tapasztalataim nem ezt mutatják.

Mások seperc alatt ismerkednek és szenek fel egy csajt, de nekem valahogy az istenért nem akar összejönni. Mintha teljesen közömbös lennék a lányok számára :(


Szerintetek velem van a probléma vagy a csajok teszik fel túl magasra a mércét?



2013. márc. 31. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Rossz körökben mozogsz-amit érzel is. Lépj ki abból a társaságból, és emeld meg a belső "léc"-et.
2013. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amikor odalépsz egy nőhöz, már az első pillanattól kezdve legyen neki egyértelmű, hogy nem barátkozni lépsz oda. Hanem azért mert Nőnek tekinted. Sarkított példa: ne érdeklődj a családjáról az elején, meg a nagyi főztjéről. Inkább arról, hogy elmélkedj, hogy van benne valami tűz, amit meg akarsz érteni, s látni ahogy lobog.. Hajrá!
2013. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a választásidnál lehet a gond. Nem lehet hogy nálad van pont magasan az a mérce? Különböző tipusú lányoknál probálkozol?
2013. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert csak hazudják, h jól nézel ki. Az is lehet, h arcra nincs baj veled, csak alacsony vagy, utóbbi főbenjáró bűn a nők szemében.
2013. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
180 magas vagyok, 75 kiló körül mozgok. Vigyázok az alakomra , ápolt vagyok ahogy illik. Lehet, hogy a választásaim sem mindig jók, de szerintem mindenki hibázik.
2013. márc. 31. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Még nem találtad meg azt,akivel működne..

Nem feltétlen Veled van a baj..

2013. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RaZeR1912 ***** válasza:
Foglalkoztál eleget a csajjal? mert a szeretet hiány igenis nagy probléma sok időt kell velük lenni rájuk szánni... Tapasztalatból mondom :)
2013. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, amit a 2. válaszoló írt, hogy ne barátkozva lépj oda, hanem határozott ismerkedési céllal (olyan fajta ismerkedés:D) Flört, incselkedés

Velem is az van, hogy a srácok akik odajönnek, barátkoznak viccelődnek, nem gondolom hogy kapcsolatot akarnak és benne maradnak a "barátzónában", viszont aki már úgy jön oda, hogy "na akkor őt most megszerzem" azon látszik hogy tényleg akar valamit, nem tétovázik. Nem tudom át tudtam-e érthetően adni amit akartam, de remélem azért leszűrted a lényeget...:)

Tehát határozottság, és nem nyomulás, csak lássák rajtad, hogy össze akarsz velük jönni. :)

Sok szerencsét!

2013. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 2. 08:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Mintha az én kérdésem olvasnám...


F/30

2013. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!