Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Van más is így ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van más is így ezzel?

Figyelt kérdés
A tököm ki van már, hogy sikertelen vagyok a lányoknál, pusztán, mert ronda vagyok. Nem igaz, hogy senki sem bír a rohadt külsőm ellenére legalább egy esélyt adni az ismerkedésre.
2013. márc. 28. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá ne csodálkozz...

Nézz körül. sok pasi van aki ronda pedig bomlanak utána a csajok. figyeld meg miért? van önbizalma és stílusa. Ha tényleg annyira reménytelen vagy próbálj stílusos lenni és vagány, laza, de egyébként egyszer megtalálod azt aki a lelkedbe szeret bele nem pedig a külsődbe!

2013. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom,hogy azért nem vagyok sikeres,mert a külsőm ronda lenne..(nem tudom magamról eldönteni..) Belsőmmel probléma nincs állítólag...Kedves vagyok a csajokkal, figyelmes, mégis marad mindig a "friendzone"...

17F

2013. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mitől agy ronda, dagi vagy, hiányzik egy füled?
2013. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
netán így nézel ki? [link]
2013. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 4/4


Sajnos ilye fehér bőrű, északi típusú srác vagyok inkább, na ezeket is rühellik a csajok, mindegyik a Kristóf-féle latin macsóra gerjed. Éjjel-Szajhákkal Budapestben van, ha ne ismerné valaki.

2013. márc. 28. 22:45
 6/9 ASOT ***** válasza:
milyen Kristóf?
2013. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy északi típusú vagy.


Én legalábbis, nagyon örülnék, ha szőke, hajú kékszemű lennék. Nem barna hajú, és barna szemű.

2013. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*szőke hajú, kék szemű
2013. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most komolyan azt hiszitek, hogy minden lánynak van egy kedvenc szemszíne, és ha valakinek nem olyan az szóba se jöhet??

már bocsi, de hogy ezt így írtad le, még válaszolni se lenne nagyon kedvem, nem hogy ismerkedni..

2013. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!