Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állásinterjún flörtöltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állásinterjún flörtöltetek már az interjúztató hölggyel? Én már a kilépő papírokért megyek, gondoltam nincs mit veszítenem, de nem tudom hogy lehetne ilyen helyzetben olyan légkört teremtenem, hogy abból találkozó is legyen.

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kétszer voltam olyan helyzetben ahol nő volt akivel dumáltam. Egyik felejtsük el, a másik jól nézett ki, de annyira ellenszenves, nagyképű (ki ha én nem HRes vagyok, az már valami) pitsa volt, hogy inkább nem mozdultam rá. De jól nézett ki az igaz.

Viszont volt, hogy egyszer egy interjún ismerkedtem meg egy BGFes csajjal (ő is felvételizett). Számott kértem, felhívtam pár nap múlva, találkoztunk... Na ő meg volt. :)

2013. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eddig kétszer találkoztunk.

A felvételkor meg tegnap voltam kilépni.

Még egyszer megyek a többi papírért amiket ki is postázhattak volna, de én azt mondtam, hogy inkább bejövök értük, úgyis mozgok a környéken.

Nem nyomultam rá, közömbös, de udvarias voltam, igazából másnapos is kicsit, de a végén kedvesen megköszöntem a segítségét.

Tehát nem hiszem, hogy azt hinné, hogy akarok tőle valamit, de szeretnék bepróbálkozni, csak nem tudom hogy.


Ti hogy csinálnátok ebben a helyzetben?

Amúgy a lányról pár szó:

Nem annyira szexi, hogy meglátod és megennéd, de szexi és helyes csaj, meg nekem az jött le, hogy jó arc lehet.

2013. márc. 28. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 évesen mostanában jöttem csak rá, hogy az egyenes beszéddel milyen nagy sikereket lehet elérni. Egyszerűen őrületes, sosem gondoltam volna. Ha én a mai eszemmel nagyon nyíltan megmondanám neki, hogy tetszik, és lenne-e kedve eljönni velem munka után X helyre meginni egy kávét például. Slussz. Kedvesen, közvetlenül, mosolyogva de nem vigyorogva vagy "huncutul". Mit veszíthetsz? Minél jobban cicomázod a dolgot ürügyekkel, "jó szövegekkel", poénokkal, annál rosszabb. Van persze pár nő, akinek ez tetszik, de a többségnek nem. Szerintem fel fogod tudni szedni, ha nincs senkije. Próbáld ki.
2013. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ó köszönöm!

akkor jól sejtettem, hogy működnek a dolgok, csak az embert manapság megtéveszti a média.

2013. márc. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!