Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rövidke történet: Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövidke történet: Vajon sikerülhet? De mi is ez az egész?!

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit 3 hónapja ismertem meg. Együtt egy helyen tevékenykedünk. Hullámozva futottunk össze, nem vagyunk sülve főve együtt.

Kis idő alatt, megtudtam nevettetni de asszem ő alapból ilyen, egy vidám lélek. :-)

Majd játékos szurkálódásba kezdett: játékos "beszólogatások", kiszeretett volna buktatni, lögdösődés stb... :-) (picit ovis, tudom...)

Nem olyan rég, oda jött és átölelt, "olyan jó hogy itt vagy".

Nem kell mondanom jól esett...

Majd eltelt még egy hét, és már hátulról átölelt, elkezdte simogatni a hasamat, és "olyan jó hogy itt vagy, stb..."

Féltem attól lépéstől, hogy megfogom a kezét, de erőt vettem magamon és egy ilyen alkalomkor megtettem. Nem tartózkodott, sőt... Hozzám bújt és játszottam a kezével, összekulcsoltuk, és beszélgettünk.

Korábban is már: SMS, és üzenetek halmaza zajlott. Evidens a szimpátia, és az hogy szeretjük egymás társaságát.


Azt hittem valami elindult...


Taliba egyből belement, nem kellett erőltetni. Annyi gáz, hogy jobban nem tudtuk megismerni a másikat... :(


Karöltve sétáltunk, majd rákérdeztem mi is ez? Mik ezek a gesztusok...


Ő azt mondta, Baráti.


Megkérdeztem, jövőben esetleg több is mint barát...

Nem mondott egyértelmű nemet, kerített össze vissza. Szerethetőnek tart, viccesnek.


Ti hogyan látjátok ezt? Van esély? Vagy mi is lehet ez az egész?



2013. márc. 25. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Csók volt már??
2013. márc. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
friendzone, know that feel bro
2013. márc. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy mi, de elég harmatos. Sikerülni pedig sikerülhet, de nem lesz benne köszönet.
2013. márc. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, sikerülhet de ahhoz valakinek áldozatot kellesz bemutatnod :D.
2013. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!