Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mult nap leszólítottam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mult nap leszólítottam egy lányt, minden oké megbeszéltünk egy telit jövő hétre, csak ez nekem az első alkalom hova kéne menni, miröl lenne érdemes beszélgetni igy elsőre? F

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Séta közben lehet beszélgetni, aztán ha jól mennek a dolgok be is ülhettek vmi kávézóba.

Vagy kérdezd meg tőle melyik filmet szeretné megnézni mostanában, és a mozi után már van közös témátok is, amiből aztán kibontakozhat egy hosszabb beszélgetés.

2009. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hmm jó ötlet ,kössz
2009. szept. 18. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
beszélgessetek arról h ki mitszeret esetleg vmi filmről..v ilyesmiés az nagyon jóötlet h üljetek be vmi vávézóba és ott is beszélgethettek:D
2009. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok új kérdést nyitni de szerintem ez a kedves kérdezőt is érdekli, tehát felteszem: Ki fizet ilyenkor hogy illik? mindenki magának? vagy a csávó fizet?
2009. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
hát először szerintem a csávónak illene
2009. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki magának. Nem értékesebb a nő mint a férfi. Csak az számít, hogy jól érezzék magukat, ha egymással vannak.


Általában ha a férfi fizet, akkor azt érzi a nő, hogy ez már csak egy játék, küzdenek érte és ő dönt a kapcsolat sorsáról kénye-kedve szerint.


Egyenlő felek sokkal jobban tisztelik egymást.

2009. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!