Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti mennyi késést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mennyi késést néztek el egy randevún?

Figyelt kérdés

az én randipartnerem kb. 20 percet késett, és arra gondolt, megvárom. Ti voltatok már így? hogyan lehet ezt tolerálni?

tényleg nem nagy dolog a késés egy fiútól?



2013. márc. 23. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
max. 10 perc. ha telefonál az más, akkor többet. ha végre odaér, azért megmondom neki, hogy késett, azt is hogy mennyit.
2013. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Errol eszembe jutott egy sztori. Meg regebben amikor a exemmel talalkozgatni kezdtem, mindig kesett 20 percet, es elegge zavart. Aztan a 3. alkalommal megemlitettem neki, hogy kozelebb lakik a talalkahelyhez mint en sokkal, akkor miert kesik? Erre o mondta, hogy de o bizony pontos volt. Na ezek utan rajottunk, hogy a karoraja amit mindig nez, kesett 20 percet...


Amugy ha zavar, emlitsd meg neki finoman.

2013. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Max 3 perc. Minek randizunk ha elkésik?? Ez hülyeség ...
2013. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Max 15 perc, amit eltudok nézni.
2013. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!