Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti mennyi késést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mennyi késést néztek el egy randevún?

Figyelt kérdés

az én randipartnerem kb. 20 percet késett, és arra gondolt, megvárom. Ti voltatok már így? hogyan lehet ezt tolerálni?

tényleg nem nagy dolog a késés egy fiútól?



2013. márc. 23. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ha valami meg van beszélve akkor mért késik .....

ha meg valami közbejön van telefon a világon...

de olyan 10-15 percet.

2013. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szívem szerint semennyit sem néznék el, mert ha én meg tudom oldani, hogy ne késsek, akkor oldja meg más is. A pontatlanság egyike azoknak a dolgoknak, amiket soha nem tudtam tolerálni. viszont tudom, hogy gyakran forgalomfüggő, akármi közbejöhet, így várnék 10-15 percet, de elvárom, hogy felhívjon, vagy küldjön egy üzenetet, hogy késik, különben elmegyek.
2013. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
még nem volt meg neki a számom, így nem tudom, valóban hívott volna-e, vagy csak mondja.
2013. márc. 23. 18:57
 4/14 anonim ***** válasza:
ne késsen.4percel előtte már ottlehet.10 min után nem várnék :$
2013. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem nézném el maximum 3 percet, mert oké késhet a busz is ha azzal jön, vagy akadt valami útközbe, de ha már 5 percet várok akkor még nem szólok nagyon érte de ha már 7-8 perce semmi akkor elvárnám hogy csörögjön rám hogy: "bocsi egy béna idióta vagyok benéztem az időt kések " vagy más dolog akadt közbe akkor szóljon és ennyi, de ha szó nélkül késik azt már nem tűröm.
2013. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5-10 percet. Pár alkalommal persze nem baj, mert késhet pl. a közlekedés miatt.

De volt egy fiú, aki mindig elkésett, máskor lemondta a találkozót, holott ő kérte. Úgy éreztem, hogy annyira nem is érdeklem, azért nem vettem rossz néven, mert annyira nem tetszett.

2013. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha valakivel találkozok akkro tuti elkérem előtte a számát és tuti beszélünk előtte. Soha az életben nem megyek úgy el első randira hogy na találkozunk ekkor akkor itt és ott.

ÉS ha van telefon akkor fel lehet hívni!

Ugyan is lehet baleset, lehet dugó akármi.

2013. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek, telefonszámcsere alap.


Én szoktam késni, általában 5-10 percet, az szerintem az udvariassági határon belül van, és van egy sablon-sms a telefonomban, hogy "ne haragudj, 10 percet kések, sietek". Mentségemre szóljon, hogy egész nap rohanok, mindig mindenhonnan elkések, és még most is eltévedek Budapesten, pedig itt lakom másfél éve. Pasira alapból max 5 percet várok, csak akkor többet, ha telefonál.


25/N

2013. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10 percet max., ha telefonál, akkor persze többet. Nem szeretem a pontatlanságot. Én is igyekszem mindenhol időben ott lenni.
2013. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én esélyt se adnék neki, h késsen, főleg mivel mindig én kések :DDDD

egy fiú legyen már ott pontban, az a dolga.. amúgy 5-10 percet még én is elnéznék, vagy ha nagyon-nagyon tetszene 15-öt, de azután már otthagynám

2013. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!