Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az, hogy valakinek szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy valakinek szép, vonzó barátnője legyen, tényleg csak a legjobb pasik kiváltsága?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 10:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

11:35


Tanuld meg hogy a net mögül mindenki milliomos vezérigazgató, Bahama szigeteken él, és maga Brad Pitt klónja külsőleg, emellett igazi puncimágnes.


Nézz át a üzleti topikba 10ből 9 ember 250e+ nettót keres. Valaki ott írja hogy havi 2 millió a bevétele egyedül. -.-'

2013. márc. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#20: Rám gondoltál? Nem számít, hogy: "szerinted". Azt gondolsz, amit akarsz.

Én őszintén válaszolok a kérdésekre, azért járok ide írogatni. Megvan a magam bunkó stílusa esetenként és természetesen nem vagyok mindentudó, csak a magam tapasztalataiból merítek.

Egyébként meg aki itt már kételkedett bennem, vagy esetleg igénye volt rá, az mind megismerhetett személyesen is ... Vannak jó páran, mert élőben is vállalom magam ... Ennyit arról, hogy "szerinted" kamuzok :-P

2013. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 ivilicious ***** válasza:
Nem !!! én pl leszrom a külsőt. nem hátrány,ha van olyan benned,ami bejön..de a kémia a legfontosabb.
2013. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
igen kamuzol
2013. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha neked jó ezt hinni, akkor legyél ebben a tudatban ... Nem attól leszek boldog, ha neked bizonygatom az igazam :-D
2013. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
CaM008, milyen egy jó belépő? Egy esetet leírhatnál, hogyan történt. Vagy kettőt is, én kíváncsi vagyok rá.
2013. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"ha elég pénzed van megkaphatsz akárkit !"


Ott a pont, bár néha elég a pénz illúziója is!


Kinézet szempontjából átlagos vagyok 180cm magas, 80 kg, egy a tömegből.

Bárkivel eltudok beszélgetni kötetlenül,nem okoz gondot az ismerkedés. Nem okoz nehézséget 10/10-es nőket leszállítani, beszélgetni velük. Amivel viszont gondom van a kereslet-kínálat soha sincsen egyensúlyban. Részemről visszautasítóm az olyan ajánlatokat, ahol a hölgy kinézete, vagy IQ-ja nem üti meg a mércét, főleg ha még részeg is, ezzel tudom sokakat megbotránkoztatok!


Tehát kicsit összefoglalva kinézet átlagos, beszélőke átlagon felülüli, igényeim elvárásaim lemásznak a mércéről (legyen agya is a testén kívül)


A túlzott igényeim miatt viszont 30 évesen még szűz vagyok. Igaz senki nem mondaná meg rólam, hogy 24-nél több vagyok!


Ez után a kis kitérő után visszakanyarodva az eredeti témához. A szép és vonzó barátnő bárki számára elérhető, viszont az intelligens és szép már csak a legjobb pasik kiváltsága!

Miért írtam korábban, hogy elég a pénz illúziója is? Nos ez egy másik történet melynek főszereplője egy kedves barátom, a továbbiakban nevezzük M-nek.

M minden vágya egy pénzéhes plázacica meghódítása volt kinézetre én 8/10-et adnék a hölgyre, de kinek a pap kinek a papné! Baráti társaságban mindenki 10-re értékelte, még a női tagok is. Ám legyen 10/10!


M-nek nem igazán nagy a hitelkerete, ezért jött az ötletelés. Mit lehetne tenni az ügyben?

Végül egy kis trükköt eszeltem ki a megsegítésére, csináljunk M-ből milliárdost!

500 jó magyar Ft feláldozásával, egy hetes lottószámok megjátszásával, továbbá a régi számokat tartalmazó újság lapok segítségével M-ből sikeresen milliárdost faragtunk!


A jutalom sem maradt el, meghódította álmai tárgyát és két hétig a mennyországban érezhette magát!

Ennyi időbe telt neki, hogy a vágyálom rémálommá váljon

2013. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!