Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az, hogy valakinek szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy valakinek szép, vonzó barátnője legyen, tényleg csak a legjobb pasik kiváltsága?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 10:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Szép nők jóképű férfiakkal vannak, ez a világ rendje.
2013. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Jó pasi bárkiből lehet.Csak akarni kell.
2013. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a szép.

Én tele tetoválva, kövéren vagyok páromnak a legeslegszebb, legvonzóbb... na bumm...

2013. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
16%
Hát igen, a jó pasi élből a kigyúrt testalkatnál, karakteres arcnál, és sötét hajnál kezdődik. Aki ettől különbözik, az jó esetben is csak 1-2 nővel tud összejönni élete során.
2013. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
45%
#14: Sovány vagyok (182/64), egyáltalán nem karakteres az arcom, nulla csapott állam van, bár a hajam barna ... mégis azt az 1-2-őt olyan 20-30-al meg tudtam szorozni ... Baromság, hogy a külső számít ...
2013. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
6%
Biztosan jóképű lehetsz akkor. Nekem 25 év alatt kimaradtak a csajozási élmények, és mi másra foghatom, ha nem a külsőmre? Ha egy kicsit is jól néznék ki, kezdeményeznem se kellene, és maguktól másznának rám a nők.
2013. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Márpedig igen is sokat számít a külső nem kell az álszenteskedés. Senki sem gondolatolvasó hogy tudja milyen az ember belsője. Ezért külső alapján megy oda mindenki, szimpatikus vagy sem.
2013. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Számít a külső persze, de most képzeljétek el, hogy nem csak a neten lévő és magazinokban szereplő hapsik csak a nyerők.

Én pl. most egy olyan hapsiba habarodtam bele, hogy azt se tudom miért, nem az esetem abszolút, de mégis vonz és a fél karom odaadnám, ha az enyém lehetne. :D

2013. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%

Na kezdődik a hülyeség!

1., Nem a nő megy oda! A férfinak kell kezdeményezni. Az a nő aki odajön hozzám, eleve nem kell. Ne alázza meg egy nő magát azzal, hogy tapad rám ... Tudom régimódi vagyok.

2., Ha már kezdeményezek, akkor meg kell szólalnom és innentől csak duma az egész. Egy jó belépő után bármelyik nő (aki nem hülye p.csa!) hajlandó beszélgetni. Onnantól meg csak a duma számít, dumával egy nőt meg lehet fűzni külsőségektől és anyagi helyzettől függetlenül.


Nem vagyok jóképű és soha nem voltam pénzes, de mindig volt nőm, amikor akartam ... A kifogás keresésbe csak a lúzerek menekülnek, akik bénák és ilyen f@szságokra fogják a bénaságuk!

2013. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
szerintem te sokat kamuzol ám :)
2013. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!