Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, most mi jön? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jó estét kívánok minden kedves felhasználónak, tetszik nekem egy fiatalabb leányzó kivel egy iskolába járok. Nem rég beszéltünk az f betűs közösségi oldalon, ő is érdeklődött, nem csak én kérdezgettem. Problémát okoz még az, hogy kisebb koromban önbizalom hiányos voltam, mert túlsúlyos és gyenge alkattal rendelkeztem , ez mostanra már javult, még van rajtam egy kis felesleg, de a változás kézzel fogható. Most kezdem el az igazi szociális életet. Arra a kérdésre tessenek válaszolni, hogy miként tovább! Előre is köszönöm kedves válaszaikat!

2013. márc. 20. 21:27
1 2
 1/11 Kék_ ***** válasza:

Áldalak, vannak még emberek akik tudnak helyesen írni, fogalmazni. Egy élmény volt.


/on


Vedd lazán, hívd el egy randira, legyél figyelmes de ne vidd túlzásba, varázsold el és érd el, hogy akarjon... Nem annyira nehéz, csak ismerni kell a női természetet.

2013. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdetnek egy délutáni séta valahol. Aztán elhívni egy italra, nyáron fagyizni esetleg strandra kettesben közben beszélgetni minden féléről, jól érezni magatokat. Ha a változásod már kézzel fogható akkor az önbizalmadnak is vissza kell jönnie :)
2013. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nos igen most jön az amit kihagytam a szövegből. 13 éves vagyok. Nem szerettem volna kiírni, mert az emberek rögtön általánosítanak és rögtön a rosszra gondolnak. Nem akarok én semmi "olyan" dolgot, egyszerűen vonzó számomra a leány.
2013. márc. 20. 21:43
 4/11 anonim ***** válasza:
13 évesen miért ilyen 'majdhogynem' archaikusan fogalmazol? Miért azt a szót használod, hogy "leány"? És hogyhogy nem vagy tisztában azzal, hogy az áludvariasságod nagyon átlátszó?
2013. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ez téged miért zavar? Elnzést akor sztem igy fogok irni oszt csháá.
2013. márc. 20. 21:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, ha elvárom, hogy ti, kedves válaszolók normálisan feleljetek a kérdésemre, nekem is meg kell adnom a tiszteletet. Bezzeg ha úgy írnék, ahogy fentebb fogalmaztam az lenne a hiba.
2013. márc. 20. 21:55
 7/11 anonim ***** válasza:

/OFF


Kedves Kérdező! :)

Tökéletesen fogalmazol, legalább te megtanultál helyesen írni, és minden tiszteletem anyukádé, hogy megtanított ilyen tisztességesen viselkedni. :)


Nem értem, hogy mi bajotok vele, hogy egy 13 éves srác így fogalmaz. Inkább sokkal jobb... Jobb, mint ez: "teccik egy csaj, micsinájjak, hogy ősze jöjjön velem? kőszi a válaszokat! F/15" - ezt egy régi kérdésből szedtem ki. 15 évesen így írni? Nagyon-nagyon gáz. :D


/ON

Szerintem hívd el valahová, esetleg szünetben beszélgessetek, kérdezd meg, hogy haza kísérheted-e suli után. Ebédnél(ha a suliban esztek), ülj mellé, ha egyedül van. Ha a folyosón látod, menj oda hozzá, és mosolyogj rá, és kérdezd meg, hogy pl. milyen órája volt/lesz. :)

Mi csajok szeretjük a figyelmes srácokat.

Sok sikert!;)

L/14

2013. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm, látom téged is megtanítottak helyesen fogalmazni. :)
2013. márc. 30. 00:06
 9/11 anonim ***** válasza:
És mindenféleképpen magadat add. Ne próbálj más lenni, a lányok úgyis rájönnek egy idő után, hogy te milyen vagy, de ha nem magadat adod abból baj lehet később.
2013. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :).
2013. ápr. 2. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!