Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Nektek mindegy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nektek mindegy, hogy ha egy számotokra helyes fiú odamegy hozzátok, hogy mit mond? Lényegtelen, vagy már magában az is elég, hogy odament?

Figyelt kérdés

Milyen beszélgetésre emlékeztek, ami jó, vagy esetleg sz*r volt annak ellenére, hogy a srác tetszett?

(Kanos/idióta emberek válaszát kérem mellőzni.)



2013. márc. 20. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
már h lenne mindegy, h mit mond?:D
2013. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen mindegy mit mond. XD Meg is kérdezheti mit ebédelt a csaj,ha helyes egy pasi 99% győzelem :))
2013. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

NEM

egyáltalán nem mindegy, mert akik helyesek, azok általában "kanos/idióta emberek" :( , nagyon kevés olyan van, aki normális is, meg jól is néz ki...

2013. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Jó ég, ezt te se gondolod komolyan, ugye? :)

Hogy lenne mindegy? Tudod milyen sok helyes férfi van? Ha elég lenne ez, akkor nagyjából minden második férfinek lenne esélye... ugyanmár...

Engem azzal lehet meggyőzni, ha valami olyasmi témáról kezd el beszélni, ami engem is érdekel, vagy olyan a humora, mint az enyém, vagy hasonló dolgok a kedvencei...stb

Bár ehhez nem elég 1-2 mondat, nyilván ez picit hosszabb beszélgetést igényel. :D

21L

2013. márc. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát azért én örülnék ha figyelne a lány arra amit mondok és nem csak a falnak belélnék 14/f
2013. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy mindegy! Felőlem lehet a világ leghelyesebb pasija is, ha kőhülye, ott fogom hagyni. Számomra sokkal fontosabb az, hogy a srác intelligens és tanult legyen annál, hogy hogy néz ki (persze nem azt mondom, hogy a külső egyáltalán nem számít, de nálam másodlagos). 18L
2013. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha odajönne egy szépfiú és kedves lenne könnyű dolga van. De ha odajön és lenézően ilyeneket mondana hogy szia cica mi a helyzet meg hasonlók akkor mehetne a sunyiba.
2013. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen eset van,ami jól sült el, a többit inkább hagyjuk :D Suliban voltam, fülhallgató fülben, világ off, éppen kerestem valamit a szekrényemben mikor vmi idióta hátulról "meglökött" Hátranéztem,ott állt egy full idegen pali,megszólal,hogy velem halkabbra a zenét,mert meg fogok süketülni,de persze neki is üvöltött :D felkisért órára, kérdezte,hogy hogy vagyok, milyen napom volt... stb. Azóta is jóban vagyunk :)
2013. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8- as ez aranyos.:)
2013. márc. 20. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én a mostani barátommal a bukott vizsgám után találkoztam. Aranyos volt mosolygott az autó mellet, az oktatójára vált. Először csak egymásra nézegettünk majd közös elhatározásból elkezdtünk beszélgetni
2013. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!