Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze akar jönni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akar jönni velem a barátnőm anyja. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőm küldött egy SMS-t: "Gyere át, nagyon kívánlak". Átmentem hozzá, de nem volt otthon csak az annya, egy áttetsző ruhában.

38 éves, de nagyon jó bőr, azt hittem a látványtól elélvezek. De elmentem mert a barátnőmre gondoltam, hogy biztos megsértődne, ha megtudná. De azóta állandóan az annyára gondolok, ma reggel is majdnem elütött egy kocsi emiatt. Nem tudom mit tegyek. Jó lenne tapasztalatokat szerezni egy érett nővel, de nem akarom a barátnőmet sem elveszteni. Ja és az annya elvált, nincs pasija legalább féléve.


2008. jún. 10. 12:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkóság lenne a részedről ha a barátnőd anyjával kavarnál.Ugyhogy sürgsen felejtsd el az anyját és a lányával foglalkozz!Ha meg az anyját választod akkor biztos örökre meg fog utálni mindkettőtöket a barátnőd sőt a legrosszabb esetben soha többé nem áll szóba veletek.És arról már nem is beszélve hogy a barátnőd mostohaapja lennél egy kicsit furán jönne ki a dolog.Ha én lennék a barátnőd helyében én komolyan elköltöznék még a Magyarországról is Amerikába csak hogy távol legyek tőletek örökre.Vagy felakasztanám magamat.Szoval maradj a barátnőddel a kedves anyuka meg keressen magának korban hozzávaló pasit.
2008. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ütötte meg a fülemet,hogy"de elmentem mert a barátnömre gondoltam,hogy biztos MEGSÉRTÖDNE, ha metudná"Én arra gondoltam volna mennyire szeretem,és lehet,hogy az átlátszo ruhát sem vettem volna észre.Olyan érzésem van,hogy te ebben nagyon is benne lennél,de nincs elég bátorságod.Marad inkább a kislánya.Hát maradjon ha szereted de felejtsd el az anyát.Probáld ki idősebb növel ha akarod,bár ez sem korrekt,fizess érte.
2008. jún. 11. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
27%
Ilyet NEM SZABAD KIHAGYNI. Egész életedben sajnálni fogod ha kihagyod, 21 évesen ennél nem lehet jobb mint egy kiéhezett nőstény farkas. D Barátnőt még szerezhetsz, de ilyen lehetőséged nem lesz még egy, ez a nő mindent meg fog adni neked. Hidd el én már 34 vagyok.
2008. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha vicceskednék azt mondanám, érvelj egyik vagy másik mellett, de feltételezem ez inkább zavar téged - először is legyél tisztában azzal, hogy valóban jól értetted-e a jeleit ennek, ha igen akkor azthiszem a barátnőddel gyorsan beszéld ezt meg.
2008. jún. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
0%

Irány a bolt ovszerért, aztán irány a néni!

A barátnőd meg fogja érteni, ő is csaj tudja hogy milyen az ha valaki nagyon kivános, ő sem szeretné za annyát kínozni.

De nem hiszem hogy megtudná a barátnőd, az annya biztosan nem fogja elmondeni.

2008. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Segítek én rajtad! Lefoglalom anyut, neked meg lesz energiád a barátnődre:D
2008. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
idefigyelj...lehet h bunkón hagnzik de használd ki a helyzetet.. kavarjatok gyertek össze aztán lányával is együtt vagy aztán majd lassan adagold be a bnődnek h anyujával már jol megvagytok és szervezd be egy 3asba ;)
2010. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha elvennéd az anyósodat feleségül, lehetnél a barátnőd mosthaapja :DDD


Viccet félretéve, hihetetlen, hogy mik vannak ...

2013. szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!