Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze akar jönni velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akar jönni velem a barátnőm anyja. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőm küldött egy SMS-t: "Gyere át, nagyon kívánlak". Átmentem hozzá, de nem volt otthon csak az annya, egy áttetsző ruhában.

38 éves, de nagyon jó bőr, azt hittem a látványtól elélvezek. De elmentem mert a barátnőmre gondoltam, hogy biztos megsértődne, ha megtudná. De azóta állandóan az annyára gondolok, ma reggel is majdnem elütött egy kocsi emiatt. Nem tudom mit tegyek. Jó lenne tapasztalatokat szerezni egy érett nővel, de nem akarom a barátnőmet sem elveszteni. Ja és az annya elvált, nincs pasija legalább féléve.


2008. jún. 10. 12:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Te és a barátnőd hány évesek vagytok?
2008. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom. Hihetetlen, hogy ilyen anyák vannak. Nem értem, mi a kérdés. El kell hajtani a francba nagyon durván. Aztán esetleg szólni barátnődnek, hogy rendezze meg egy kicsit az anyut.
2008. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mondd meg az anyjának, hogy öregnek és rondának tartod, nem való hozzád, kiráz a hideg a ráncos bőrétől, stb.


Pl.: Kicsit ráncos már a bőre, mama! Csak nem gondolja, hogy összeállok egy öregasszonnyal? vagy vmi hasonló


Ez azért kell, hogy elmenjen az önbizalma, és legközelebb eszébe se jusson a saját lánya barátjára rámászni. És véletlenül se említsd, hogy csak rá gondolsz. Ezek csak ifjúkori hormonok, nem érzelmek. Ne aggódj, elmúlnak (főleg miután bealáztad a nyanyát).

2008. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell megalázni. Én a helyedben ott helyben kiröhögtem volna, h mit képzel magáról. Volt már egy csomó ilyen kérdés, h az anyuka elakarja venni a lánya barátját. Ha én ezt megtudnám tuti, hogy örökre minden kapcsolatot megszakítanék az anyámmal. ha a párom meg belemegy akkor egy világ törne bennem össze. szerencsére anyum nem ilyen. a kérdezőnek írnám, hogy hagyd az anyukáját a francba. egy ideig ne is menj át barátnődhöz, hogy "elfelejtsétek" egymást. de mondjuk a helyedbe elmondanám bnőmnek, h milyen kedves anyukája van. biztos megérdemelné a banya...
2008. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

ez komoly? mad én megadom neki amit szeretne, ki ő (elküldöd privin, megkeresem iwiwen)


de ha fontos neked a lány, ne menj bele a játékba. és amúgy sem. én is csikó koromban azt hittem az idősebb többet ad de nem is. a gyakorlet teszi a mestert, nem a másik életkora, ezt tanuld meg.

2008. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
szerintem is mondd el a lánynak, ez nem túl jó, a háttérben alakít a néni... :( fúúj, milyen anya. én sosem tennék ilyet a lányommal, eszembe se jutna. De miért tete? te hány éves vagy? harmincas?
2008. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A tudatos énem nekem is azt mondja, hogy nem szabad, de valami nagyon hajt arra, hogy kipróbáljam. Egész nap rá gondolok. (21 éves vagyok.)
2008. jún. 10. 15:53
 8/18 anonim ***** válasza:
há gondolom baromi vonzo lehetett de tökjó hogy kiálltad.Nem tudom milyen anya az ilyen de semmiképpen ne gyere össze azzal a nővel.Mi lenne ha a te édesapukád mg a bnőd???.....szal uh..ennyit erröl utana mit gondolnál?
2008. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Személyesen azt mondom, hogy próbáld ki, én 18 évesen voltam egy 36 éves csajjal, nem hagytam volna ki. Még ma is beleborzongok. Rengeteget tanultam tőle, amit később a barátnőim nagyon nagyra értékeltek. Ismered a mondást \"Aki hezitál az maszturbál\"
2008. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég görény dolog lenne a barátnőddel kapcs.-ban,ha ezt megtennéd!Gondold át,mielőtt cselekszel!!!Hogyan tudnál utána a barátnőd szemébe nézni??Jah és azt is gondold át,hogy egy sex megéri a szakítást a bnőddel??Mert ha megtudja,tuti kidob!!!

Szólj a lánynak,hjogy milyen beteg az anyja,mert ez már betegség(perverzió)!!!!

2008. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!