Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a discoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a discoban szemez velem 1 csaj, s bejön nekem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 12:19
 1/9 anonim válasza:
Mondjuk menj oda hozzá és beszélgess vele mit bonyolítod túl?:D
2009. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha teheted hívd meg egy italra. Persze nem a legdrágábbra. Aztán simán beszélges vele.
2009. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőd, akkor elégedj meg ennyivel és könyveld el, hogy másoknak is bejössz, de senkit ne bánts meg!Ha nincs, akkor rajta: szólítsd meg! Én így mentem férjhez!
2009. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
elsővel értek egyet, mit bonyolítod... ha neked is tetszik menj oda hozzá kérdezd meg, h szomjas-e és h akar-e táncolni... van egy jó diszkós szövegem erre nemtudom már hol láttam, olyan bunkó fajta, de még nem használtam :D így szól: Csá gecc kő kóla? majd Jössz topogni gecó? xD
2009. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ehhez neked másokat kell megkérdezned?? Természetesen menj oda hozzá, és elegyedj beszédbe vele - lehetőleg ne a "Teccő, gecc, kő kóla?" színvonalon, hanem emberi módon -, azután majd meglátod, hogy alakul.
2009. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

attól függ milyen diszkóban. van akol elég ha odamész, rámarkosz és már dugod is a nyelved a szájába.

de néha igényesebb helyeken sem magasabb a színvonal...

2009. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem menj haza,igy legkozelebb nem kell beirnod h szemez velem egy lany odamentem hozza,mit csinaljak??:)))bocs de ezt nem tudtam kihagyni
2009. szept. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kezdeményezz! :) Bátraké a szerencse! :)
2009. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szemezésért ital, gyerekek...

Drága mulatság az hosszú távon; oda kell menni, kicsit dumálni, utána esetleg. Az ilyen italos ismerkedések fele sem tart tovább az italnál, az meg egy szalon sört sem ér meg szerintem.

2009. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!