Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek mennyire számít az, hogy egy discoban vagy buliban hogy táncol egy csaj?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha valaki szexin, dögösen táncol jobban észreveszitek, mint azt, aki elég béna? Meg azokhoz mit szóltok, akik csak állnak és kész? Őszinte véleményeket kérek! :)
2009. máj. 8. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen mindegy mit és hol csinálsz, pont annyi ember szerint leszel hülye, mintha az ellentétét tennéd.
2009. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon értem! :S
2009. máj. 8. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon gáz, hogyha valaki elkezd úgy táncolni, hogy nem tud. Persze ez jóra is fordulhat, hogy a pasi segít neked, tanítgat :D. Szerintem tanulj meg dnb-re x-stepelni, viszonylag könnyen tanulható akár youtuberol is...
2009. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én tudok táncolni! :D Csak kíváncsi voltam/vagyok, hogy ezt a pasik értékelik e! :)

Szóval?

2009. máj. 8. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csaj dnbre x-steppelni? Mínuszoljatok le, de az szerintem gáz. Szerintem elég szűk réteg csinálja a fiúk közül is, és azokra is sokszor ferde szemmel néznek.. mondjuk ez bulifüggő is, pl Győrben van olyan hely ahol fele királynak, fele hülyének néz, de egy átlagos bulihelyen Pesten még senkit nem láttam, hogy csinálja. Na a tárgyra térve: Szerintem a "dögös tánc" sokszor azt sugallja, hogy a lány könnyűvérű. Legyen szép, táncoljon ahogy tud, engedje el magát, jön minden magától.
2009. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most jön divatba, de lányok nem nagyon nyomják a dnbre x-steppet.:D És ha már tanulni kell, mert nem tud vki táncolni, akkor olyat tanuljon, amit használni is fog.:)
2009. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!