Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet manapsag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet manapsag egy fiatal lanyt meghoditani? Mi a fontos nekik, hogy erdemes belevagni?

Figyelt kérdés

Csak hosszutavu kapcsolataim voltak es nem tudok flortolni, vagy ha megprobalok, tobbnyire nem vevok ra

A sziutacio: 25 eves vagyok, nem csunya, jo pozicioban, jo munkahellyel, sajat lakassal stb. Mindent magam ertem el, 2 jo diplomam van, szeretek bulizni, tobb nyelven beszelek sokat utazom...DE egyszeru ruhakban jarok, oszinte vagyok, nem vagok fel, nem beszelek penzrol, csak arrol nyilvanitok velemenyt, amit tudok. Ezrt mindig idosebb nokkel, hosszu kapcsolataim voltak, viszont szeretnek "korban hozzam illo" lanyokkal ismerkedni, eddig sikertelenul. A fenitek valahogy nem jonnek be nekik es ugy latom elonyt elveznek a felvagos uresfeju emberek, "rosszfiu" kinezetu, uresfeju apuci kedvencei, bar minden lany azt mondja masra vagyik. Oltozzek en is bohocnak? Mit kell mondani, ha ismerkedni szeretnek? Ha normalisan probalok beszelgetni, azt unalmasnak velik. Valami jo otlet?


2008. jún. 10. 10:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mind1, hogy mit csinálsz, vagy hogy mid van. A lényeg, hogy jól érezd magad a lányok jelenlétében, legyél termeszetes, de vigyázz ne beképzelt!!!
2008. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!