Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet manapsag egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet manapsag egy fiatal lanyt meghoditani? Mi a fontos nekik, hogy erdemes belevagni?

Figyelt kérdés

Csak hosszutavu kapcsolataim voltak es nem tudok flortolni, vagy ha megprobalok, tobbnyire nem vevok ra

A sziutacio: 25 eves vagyok, nem csunya, jo pozicioban, jo munkahellyel, sajat lakassal stb. Mindent magam ertem el, 2 jo diplomam van, szeretek bulizni, tobb nyelven beszelek sokat utazom...DE egyszeru ruhakban jarok, oszinte vagyok, nem vagok fel, nem beszelek penzrol, csak arrol nyilvanitok velemenyt, amit tudok. Ezrt mindig idosebb nokkel, hosszu kapcsolataim voltak, viszont szeretnek "korban hozzam illo" lanyokkal ismerkedni, eddig sikertelenul. A fenitek valahogy nem jonnek be nekik es ugy latom elonyt elveznek a felvagos uresfeju emberek, "rosszfiu" kinezetu, uresfeju apuci kedvencei, bar minden lany azt mondja masra vagyik. Oltozzek en is bohocnak? Mit kell mondani, ha ismerkedni szeretnek? Ha normalisan probalok beszelgetni, azt unalmasnak velik. Valami jo otlet?


2008. jún. 10. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha facér lennék, bejönnél! Én azt mondom Neked, hogy légy önmagad és ne akarj bohóckodni és felvágni! Lehetséges, hogy eddig nem a megfelelő nőknél próbálkoztál! Az ilyenek csak kihasználják az embert! Egyébként meg ha van humorod, akkor hasznosítsd, mert azt szeretik a nők! No meg az őszinteség is nagyon fontos! Ha felvágsz, akkor nem Téged fognak szeretni, hanem amid van! :S
2008. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
(29 éves facér lány tanácsa): A mai fiatalság értékendje...inkább hagyjuk. Örülj annak, hogy nem szerettél bele egy olyan libába, aki csak kihasználja a kedvességed, az őszinteséged, stb.. Meg fogod találni a megfelelő hölgyet, csak légy önmagad, ne játsz smemilyen szerepet és ne türelmetlenkedj! Ismerkedj, nevess, élj, tedd azt, amit szeretsz, és majd egyszercsak ott lesz a lányka!:) Hódíts úgy, ahogyan csak Te tudsz és senki más, ettől vagy egyedi, nem sablonos!
2008. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Előző hozászólókkal egyetértek, hozzátenném: Szerintem az sem baj ha idősebb nőkkel hoz össze a sors. Ismerkedésnél nem rossz kiindulás ismerősökkel közös programra menni, ahol vannak idegenek.


(Ha rövidtávú korodbeli kell, és nem zavar ha használt, vágj fel, ne kicsit, nagyon, és fizzes valami elit koktélt... Értékrend? Hol?)

2008. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, nagyon kedvesek es biztatoak! :) Valojaban nincs onertekelesi problemam, a magam ertekrenjde szerint probalok legjobb tudasom szerint megfelelni mindennemu elvarasnak, es aki ismer ezt meg is becsuli. Kicsit arnyalnam a dolgot. Most egy 12 evvel idosebb szerelmem van, akivel tokeletesen megertem magam, segitek neki a gyerekneveleseben, mindenben amiben tudok, a szex fantasztikus, mondhatnam idealis kapcsolatom van. A problema az, hogy idealis, de mintha en is valahol a 40 fele kozelitenek. Dolgozom, tanulok, feljesztem magam, karriert epitek, gyerekrol gondoskodom, szuleimet segitem (igy hozta helyzet). A masik oldal, hogy bar most nagyon jo, mindketten tudjuk, hogy 10 ev mulva ez mar nem lesz igy, de meg valoszinubb, hogy annyi sem kell es ennyi ido mulva mar az en fiatalsagom is elmulik es ott leszek, ahol most erzem magam :/

Ezek az okok, es talan mutatja, hogy a kapcsolat fenntartassal nincs gond. A megszerzessel annal inkabb. A korombelieknek ez az eletvitel nem jon be, a felfogas sem. A butak nem is ertik mirol beszelek, az kepzettebbek, magukat "ertelmiseginek" vallok, de egyszeruen csak a foiskolas vagy egyetemista lanyok meg szoba sem allnak velem, mert nem a legjob ruhaimban jarok szorakozni, vagy nem illeszkedek bele a tobbsegi magamutogato tarsadalomba. Tehat valami otlet kene, hogy megis hogyan fogjak bele az ismerkedesbe, hogy ne tunjek unalmasnak, tul komolynak vag hasonlo. Nem tudom hol van a hatar. Ha megprobalok egy kicsit "felvagni", de gyakorlatilag csak elmondom mit csinalok, vagy mim van (es nem tszek hozza!), azt mondjak nagykepu vagyok. Ha nem mondok semmit, "nem vagyok palya", nem vagyok eleg meno. Most akkor mi van?

2008. jún. 10. 12:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Helyes pasi vagy? Rendes srácnak tűnsz, bár ez az utólsó komment nem igazán szimpatikus. Csak azért vagy együtt egy 37 éves nővel hogy legyen valakid úgy látom...

Egy ismerősöm ismerőse egy nagyon aranyos lány, ha érdekel utánanézhetsz (pl iwiw) és majd lépsz. De szerintem ha a mostanival nem akarsz együtt maradni szakítsatok,minek vagy vele? vagy nem is gondolod komlyan a terveket. ha érdekel a fenti,írj privit

2008. jún. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ismizz baráti körben vagy olyan helyen a neten, ahol a legtöbben tényleg komolyan gondolják pl nők lapja társkeri. de igaza van az előttem szólónak, tényleg előbb zárd le a mostani kapcsit, ha tényleg változtatni, mást akarsz. lehet azért nem állnak szóba veled, mert an valakid.
2008. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Semmikepp nem kezdenek uj kapcsolatot, amig egy masikban benne vagyok, ez termeszetes es egyaltalan nem csak azert vagyunk egymassal mert nincs mas. Mindketten tisztaban vagyunk azzal, hogy ez nagyon hosszu tavon nem tud mukodni, es ezt tobbszor meg is beszeltuk. Most meg rendben van, mert en idosebbnek tunok a koromnal, o fitalabbnak (mindketten kb 30-nak), de 10 ev mulva en 35 lennek, o 47 es ekkor mar bizony sokat szamit mindkettonk szempontjabol. Tehat szabad ismerkednem, csak epp nem tudom hogyan...

Koszonom a felajanlast. Nem is a hely, vagy forum a problema, hanem ha talalkozom valakivel, aki mondjuk 19-24, foiskolas, egyetemista stb., mivel kezdjek, hogyan vagjak bele egy beszelgetesbe, elkerulendo az ertekrendbeli, eletviteli stb kulonbsegeket es a tapasztalanlansagomat kikuszobolendo...

2008. jún. 10. 15:11
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Öltözz fel rendesen és villants egy kis lóvét! Egyből szimpibb leszel a bulikban pár koktél után! Sajnos ezvan! Kocsikulcsot sem kell feltétlenül a zsebben tartani, ha német!
2008. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vastag bankbetét
2008. jún. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amiket írtatok, hogy kulcs, meg drága koktél, az max annyira elég, hogy egy éjszaka, vagy addig, amgí a kiscsajnak elég lesz a jólétből, és talál mást. Komoly kapcsolatot így ne várj.

Szerintem ne vágj fel a dolgokkal. Én lány vagyok 22 éves, és ha pasi elkezdett ilyenekről beszélni, sohasem érdekelt, h mennyit keres, meg hogy kivel él. soha nem is kérdeztem rá, vissza, hogy mégis mennyit keresel.


Egyetemi bulikban ismerkedni sem egyszerű, tapasztalatból mondom... Nálunk pl szinte az összes fiú részeg, a lányoknak is nagy része, másik alkalmi kapcsolatokra mennek, a többiek meg szimplán jól érzik magukat, táncolnak, keveset isznak, röhögnek azokon, akik összehányják magukat, úgyhogy ilyen "értelmiségi emberekből álló bulin"...


Kivételek vannak, de szerintem próbálkozz meg a chateléssel, vagy ha sokat utazol, akár repülőn, reptéren is lehet várakozás közben.

Ha meg már ott tartasz, hogy normális a csaj, és kezdődik a beszélgetés, kezdj vele általános dolgokról dumálni: hova megy, hány éves, melyk suliba jár, mit dolgozik, de ne csak kérdezz, mesélj magadról is (persze ne a felvágós szöveget), kaják, hobbi, ami jön...Ha megvan a kölcösnös szimpátia menni fog.


20-22 éves korra a lányok/nők/csajok meg kezdik kinőni a "felvagos uresfeju emberek, "rosszfiu" kinezetu, uresfeju apuci kedvencei" pasik iránti rajongásból. Vagyis én 18-19 évesen már elkezdtem bőven..


Sok sikert

2008. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!