Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szál rózsa, vagy egyéb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szál rózsa, vagy egyéb kis apróságok, ezek jól esnek, és valamilyen szinten fontosak is egy kapcsolat elején mondjuk az első fél évben nem?

Figyelt kérdés
Szóval nem arra célzok, hogy el kell halmozni drágaságokkal egy nőt, nekem nem is lenne miből, csak tényleg ilyen jól eső apróságokra gondolok
2013. márc. 16. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, kellenek ezek a dolgok.
2013. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

jaja, a virágot szeretik:D csakúgy random, minél inkább nem számítanak rá:) tulipán is mehet, az is szép (és olcsóbb:D)


meg nőtől függően amúgy ilyen kis ékszereket is adhatsz neki.. nem aranyláncra gondoltam, hanem pl amit karácsony környékér a vörösmartyn a karácsonyi vásárban látni, ilyen kis kézzel készített, fa meg cérna esetleg zománc... kb 1000 forint és nem gagyi bizsu, hanem tényleg szép.. nyakláncnak tökéletes, és szép:D akár úgy is, hogy sétáltok, a nő persze megakad a kirakat előtt, rábök az egyikre, Te megnézed az árát, és ha elfogadható, megkérdezed, hogy "megvegyem neked?" és megveszed neki:D

2013. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem igénylem, soha nem is volt ilyen N
2013. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nem csak az első félévben fontos.
2013. márc. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen fontosak.

Sőt, ha évekkel később is meg maradnak, akkor az nagyon jó.

Tavaly, amikor kutyát sétáltattunk az erdőn nagybátyámmal, szedett egy csokor ibolyát nenémnek. Annyira aranyosak voltak. (30 éve házasok)


Szoktak olcsó vágott virágok is lenni a virágosoknál, metro aluljárókban, tescoban, spárban.

Ma is gyönyörű nárciszokat láttam 100Ft-ért. :-)

2013. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor amiket kapnál tőlem


Nagymamától szedett - térről lopott virág.

Akciós, leárazott csokoládé. (vagy amit valamelyik random rokon adott még karácsonyra, de utálom)

Céllövöldés ékszerek.

Pár ruha a turkálóból!

2013. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Xeno, ha jól tudom, nincs is nőd:D most legalább tudjuk az okát;)


egyébként nem hülyeség amit mondasz... úgyértem.. van egy régi sláger, hogy a lánynak adnak virágot, ő meg pironkodik, mert nem tudja,hogy az ő kertjéből lopták:D

és a térről lopott virág is romantikus tud lenni, csak nem kell tudnia, hogy onnan van:D

de ha a lány jelenlétében lövöd a céllövöldében az ékszert, az romantikus, plusz pont a nőnél:D


a turit inkább hagyjuk:D ruhát amúgyis vegyen magának:D

2013. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, akinek nem materiális annak elég lesz az akciós csoki is.


Aki meg ezért hőzöng az egy anyagias ribanc, pont. Vegyen neki 1000 Ft-os bonbont a Soros György.

2013. márc. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen jól esnek és kellenek! Hidd el.. ha meglátsz egy pici virágot az útszélén és hazaviszed neki.. azt is imádni fogja.. 18/L
2013. márc. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
"Vegyen neki 1000 Ft-os bonbont a Soros György." - Köszi, ez befolyásolta a napomat.
2014. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!