Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarok belerohanni egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok belerohanni egy új kapcsolatba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsit elszaladt velem a ló, mert nem hagytam magamnak "gyógyulási" időt a szakítások után az utóbbi időben. Az első barátommal 4 hónapot voltunk együtt, 3 hétre rá összejöttem életem szerelmével, akivel 3 hónapig tartott. Nehéz volt nélküle, de 3 hónap után "belementem" egy új kapcsolatba. Mint kiderült, hiba volt, mert még mindig a másodikat szerettem, s az a 7 hónap több fejfájást okozott, mint boldogságot...

Holnap lesz épp egy hónapja, hogy kimondtuk közösen a szakítást. Felszabadultam, s bár még nem érzem, hogy egyedülálló lennék, de jobb így, mert végre csak magamra koncentrálhatok. Eldöntöttem, hogy egyedül maradok egy ideig, mert ez nem normális... Szórakoznom kell, s nem odakötni magamat emberekhez.


Itt jön viszont a bökkenő: van egy fiú(ez sem kezdődhetne másképp). Van egy fiú, akivel nagyon rég óta "barátok" vagyunk, de ez inkább a folyamatos flörtölésen alapult. Több éve tetszünk egymásnak, de valahogy nem akkor kerültünk újra közel, amikor lehetett volna. Az utóbbi időben többet voltunk egy társaságban, s mikor még kapcsolatban voltam, már akkor is éreztem, hogy van köztünk valami, persze nem gondoltam rá.

Most viszont újra egyedül vagyok... A flörtölés egyre durvább volt, pedig más lányokkal is így viselkedik, de kezdtem érezni, hogy velem más.

Tegnap ki is állt elém, s elmondta, úgy érzi, több van köztünk, mint barátság. Nekem az első reakcióm az volt, hogy tudom, de nem lehet. Megmondtam, hogy idő kell, hiszen másfél évig szinte folyamatosan kapcsolatban voltam. Azt mondta, megérti, s úgy tűnik, érti is.

Igaz, hogy egy nap telt el azóta, de ez a színvallás nem távolított el egymástól... sőt. Állandóan sms-ezünk, hülyéskedünk, és nagyon jól érzem magam, folyton mosolygok. DE tudom, hogy ez nem jó...

Fogalmam sincs, mit tegyek. Nagyon látszik rajta, hogy szeretné, de azért tiszteletben tartja az akaratom. A szívem szakad meg, mert vele is lennék, hiszen olyan rég óta meg van köztünk ez a valami, de kapcsolatot mégsem szeretnék. Ám ekkor kihasználnám...


Teljes tanácstalanság... Mit tegyek?

17L



2013. márc. 14. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Életed szerelme 3 hónap? 17 évesen öhh... nemnemnem tévedésben élsz.

Mit tegyél: ne szaladj bele egy új kapcsolatba. Ennyire egyszerű.

2013. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem életem szerelme volt. Idézőjelbe kellett volna tegyem, csak azt akartam ezzel mondani, hogy bármennyire keveset voltunk együtt, mégis beleszerettem, s nem tudtam sokáig továbblépni.
2013. márc. 14. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
De most komolyan... nem kell állandóan pasizni...Tarts szünetet.
2013. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!