Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Vonzónak találjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vonzónak találjátok a török férfiakat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 00:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
ezekből nemhogy harcikutya nem lesz, de még pókkajának is gyengék. :D
2013. márc. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
hát akkor a "kutya"fáját
2013. márc. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
kocc a fája nem eladó. azzal fogom vakarászni a zacsim alját ha elpasszoltam a bolhazsákokat.
2013. márc. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
ötlettolvaj. nekem kellett volna karónak, a Haciendámra.
2013. márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Christian Death ***** válasza:
Mi van tán a Szulejmánt nézted a TV-ben.
2013. márc. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a németek vannak rácuppanva a török hapsikra
2013. márc. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
72%

Itt Svajcban vannak jokepü pasik(törökök).Azegyikkel kb 7 eve randiztam.Haza se akart engedni,merthogy én vele maradok

.Alig vartam hogy letudjak lepni.Azon kivül sok törökkel vagyok beszélö viszonyban.Ja es a szexpartnerem is török.Valahogy vonzom öket.

2013. márc. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
28%

Isten ments! Soha nem állnék össze semmiféle muzulmánnal!

Tartom magam annyira, hogy ne aláztassam meg magam egy ilyen "férfival".

2013. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
81%
Ismerek egy török pasit(németül és angolul is beszél,magyarul csak egy kicsikét sajnos). Nem valami helyes,de még is annyira vonzó,hogy hihetetlen. Egyébként minden nap edz,mérkőzésekre jár. Olyan önfegyelme van,olyan (alázatos) kisugárzása(és kerek feneke:P ),amitől meggyengül az ember térde. :D 16/L
2013. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 TijuMK ***** válasza:

Én bevallom a legutóbbi galatasaray meccsig vonzónak tartottam őket, de most hogy közelebbről szemrevételeztem Selçuk İnan-t:

[link]

átalakult a véleményem picit...

Amúgy kedvenc énekesemet még mindig a vonzóbb kategóriájú törökök táborához helyezném:

[link]

2013. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!