Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szabad ilyet írni a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad ilyet írni a lánynak?

Figyelt kérdés
Eléggè lassan haladunk. 4randink volt. Aztán összevesztünk és mondta hogy ad még egy esélyt de ne pròbálkozzak amùgy eddig se volt semmi, se csòk se a kezét nem fogtam meg. Nah de akarok neki sms-t írni. Olyat hogy Képzeld azt álmodtam hogy egy csodás randin voltunk megcsòkoltalak, de te megütöttél. Viszont rájöttem hogy egy pofont bármikor megér. Ìrhatok neki ilyet? Hogy esne neki?
2013. márc. 13. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kicsitfuri üzenet lenne. Szerintem ne várj sokat ettől a lánytól már, főleg miután kijelentette hogy ne próbálkozz. 28/N
2013. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha negyedik randiig se a kezét nem fogtad meg, se csók nem volt, akkor nem csoda, ha dobott. Hagyd békén, ne írj ilyen gyerekes üzeneteket. Keress másik lányt, mert ezt már elszórtad, akit legalább a második randin megcsókolsz.
2013. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

inkább keressél mást,

egyébként mi volt a gond, miért kellett szakítani?

ne próbálkozzál semmivel? aki ilyet mond, kár tovább folytatni

hány évesek vagytok amúgy? N

2013. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez az üzenet gyerekes,ha meg a csaj így áll hozzá nincs jövője a dolognak
2013. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!