Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egyszer nemet mond egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer nemet mond egy lány, az végleges?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást vagy 9 éve,eddig csak elvoltunk egymás mellett,nagyritkán beszéltünk pár szót.Azonban mióta én szakítottam az első (igencsak bunkó) barátnőmmel,valahogy egymásra találtunk.Én pedig voltam olyan PARASZT,hogy mint a veszettegér,elsiettem a dolgot,és a nagy kapkodás vége bizonytalanság lett.Végül nem.De nem úgy,hogy "soha,felejts el"

Azóta már teljesen összeragadtunk,és rengeteg idő eltelt.Mostmár egész más a kapcsolatunk.Minden nap órákhosszat beszélünk.Ha máshol nem,Facen.De mindig van közös téma.És mindenben egyetértünk. :)

Sokminden változott ezidő alatt,lehet még esélyem..?

Ha mondjuk most ésszel csinálom. :)

Előre is köszi!

15/F


2013. márc. 10. 21:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Inkább hanyagold, majd rájön, hogy hiányzol neki.
2013. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Illusi0n ***** válasza:

Esély az mindig van :D Csak várd meg a megfelelő pillanatot, pl.

"mit szólnál, ha elmennénk fagyizni, de nem mint barátok, hanem tudod, úgy...? " xD

Ha nem kérdezel rá, nem fogod megtudni :D Mi most itt összehordhatunk sok okosságot, de ez egyénfüggő, és barátságfüggő! :D

Ebben a korban a csajok/pasik véleménye is percről percben változik :D Ettől nem kell megijjedni :D

2013. ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Niki0617 válasza:
Szerintem, igenis lehetséges, hogy megváltoznak az érzelmei. Velem is előfordult már ilyen, utána már engem evett a fene a pasi után. De későbánat volt, már nem kellettem neki. Figyeld a testbeszédét! Nincs zavarban? Vannak röpke érintések a részéről, kétértelmű utalások? Érdeklődik aziránt, hogy van e barátnőd, tetszik e neked valaki?
2013. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!