Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnek megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek megszerezni egy fiut?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy elhatarozom, hogy nekem kell es meg is szerzem? Csak mert nekem az ilyenek eddig nem jottek ossze, ha nem spontan tortentek a dolgok. Van olyan akinek ez megy? 21. L

2013. márc. 10. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerült még igy h eröltetem. Amikor sz****k az egészre akkor pedig minden összejön.
2013. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igy vagyok ezzel en is, lassan egy eve egyedul vagyok, de ha kitalalom ,hogy nekem baratno kell, akkor abbol ugysem lesz semmi.


Majd szembe jon az utcan, vagy elut kocsival, vagy kitudja.


Mondjuk az megint mas ha azt tuznem ki, hogy na nekem O kell, de hat ilyen no meg nincs perpill a lathataron.


Szoval szerintem nem szabad erolteni, mert azt megerzik a nok/ferfiak, hogy a mar minden mindegy alapon kozeledsz.



21/f

2013. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos akadnak olyan csajok akik könnyen megszerzik a pasikat, de nálam nem úgy működik, hogy pattanok, mert egy bomba csaj akar engem.
2013. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!