Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért irogat nekem ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért irogat nekem ilyeneket fészen?

Figyelt kérdés
Hát 1 hónapja szakítottunk a barátommal, azóta nem is beszéltünk, de ezen a héten újra felvettük a kapcsolatot...beszélgetünk meg hülyéskedünk, meg fészen, ha elköszön akkor azt írja: Na baby most mennem kell meg puszi meg szivek...meg azt írja, hogy be kell vallja, hogy hiányzom, meg hiányoznak neki a hajnal 4- ig való beszélgetések, meg elhívott találkára is meg mondta h menjek el vele, meg a haverjaival majd buliba meg ilyesmi...ez mit akar jelenteni szerintetek? Én nagyon szeretem őt :) 17/L

2013. márc. 8. 12:30
 1/6 anonim válasza:
Valószínű hogy újra akarja kezdeni a kapcsolatot.. Mért szakítottatok?
2013. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert hülye voltam és féltékenykedtem, meg nem bíztam benne :// de meg változnék érte...
2013. márc. 8. 12:35
 3/6 anonim válasza:
ÉS ezt mondtad is neki hogy megváltoznál miatta?
2013. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert az újrakezdésről még nem volt szó...de majd a talin mondom neki :)
2013. márc. 8. 12:39
 5/6 anonim válasza:
Szerintem tényleg újra akarja kezdeni én azt tudom javasolni hogy próbálj meg ne annyit féltékenykedni (ami tudom nem könnyű saját tapasztalat) ha úgy döntenétek hogy újra együtt.. Sok sikert
2013. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen csak ennél kicsit bonyolultabb a helyzet :/ esetleg privi?
2013. márc. 8. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!