Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hmm. Mit tegyek? Nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hmm. Mit tegyek? Nagyon jól akarok kinézni és vónzó lenni. Többi lent.

Figyelt kérdés
Hát az a helyzet, hogy 1 hónapja szakítottunk a pasimmal. És ő megismerkedett egy csajjal és túl jóba lettek...hál istennek az a csaj nagyon ronda xd és egyfolytába az exem azzal a csajjal meg a hugával meg a csajnak a tesójával bulizik és idegesít :D és mondtam neki, hogy vigyen el buliba engem is majd :D és mondta, hogy okés, de jönnek a többiek is akiket utállok meg sztem ők se szivelnek engem :D nah de az a lényeg, hogy majd a bulin nem akarok feszültséget, hogy viselkedjek? Meg az exemet is vissza szeretném csábítgatni szval szexis akarok lenni :) adtok valami tanácsokat erre? :) 18/L

2013. márc. 7. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg helyesen írni,mert azzal többre mész!
2013. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudok helyesen írni...nem sokára egyetemre megyek csak gyorsan írtam a szöveget akk elnézést kérek a helyesírási hibákért!
2013. márc. 7. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs elnézés. :D Az "akk" például nem egy szó.
2013. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jesszusom...az akkor-t rövidítettem!
2013. márc. 7. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Abban az esetben ha mérnök szakra mész, meg van bocsájtva.


A tanács. Ne csinálj feszültséget. Ne sminkeld agyon magad és ne öltözz túl lengén. Legyél kedves és természetes. Az emberek 85%-ának ez a fajta viselkedés bejön.


Mivel semmit nem tudunk rólad vagy az ex barátodról kénytelen vagy ennyivel beérni.

2013. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A jelek szerint a szarkazmushoz nem értesz és nem tudod kezelni sem. Viszont megsértődsz rajta és úgy érzed mindenképpen válaszolnod kell rá.


Tanács! Ne tedd. A szarkazmusra vagy viccesen válaszolj vagy sehogy.

2013. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A sértődés és az indulatos reagálás csak feszültséget kelt. Ezt szeretnéd elkerülni, ugye? Nincs kínosabb annál mint amikor egy lány sótlanul és indulatosan viselkedik. Ezt ellensúlyozni csak nagyon nagy mértékű "ribi"faktorral lehet. Ekkor a döntő az, hogy a lányt eléggé meg akarják e répázni a külseje miatt ahhoz, hogy elviseljenek neki szó szerint bármit.

Az esetedben ez nem játszik szerintem. Ha ilyen fegyverrel indulsz most "harcba" jó eséllyel csak megalázod magad.

2013. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fospuska ***** válasza:
fejezd be a p.csáskodást és próbálj meg nő lenni. ha azzal a "ronda" nővel jobban érzi magát az exed,mint veled,akkor nálad van a baj és ezt illene tudomásul venni. ne játszd az eszed,legyél kedves mindenkivel és nem lesz okuk bunkózni. ahogy olvaslak,mérföldekkel többet tudnak nálad a kulturált társasági életről,az emberi kapcsolatokról és azok miértjéről-mikéntjéről,úgyhogy figyelj és tanulj. :)
2013. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valami természetes, laza...
2013. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!