Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak még független...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak még független leszbikusok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Sehol. Mind az LMP és az Együtt 2014 színeiben indul.
2013. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Elfogytak.
2013. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Valljuk be, a normálisabbja már mind kapcsolatban él. A bulikban viszont van rengeteg független. Csak vagy túl fiatalok,... vagy a harmincon túliak, akiknek eddig nem sikerült becsajozniuk, és most kétségbeesetten próbálkoznak.
2013. márc. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De ha megvannak, szólj nekem is.
2013. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályban keresgélsz? Én elég fiatal vagyok, de nagyon szívesen ismerkedem.
2013. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Itt vagyok... sajnos egyedül :/


Baranya megyéből vagyok, csak sajnos sosincs senki a közelből ezen az oldalon, aki ismerkedne :(

2013. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak még független leszbikus, csak nehéz rájuk találni. Például én is az vagyok. Utolsó Baranyában merre laksz? Én Somogyi vagyok és nekem is ez a gondom, sajnos :(
2013. márc. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem sincs senkim, bar valoszinuleg nalam az is kozrejatszik, hogy csak 17 vagyok es Tolna megyei, ahol nincs sok hozzam hasonlo erdeklodesu...:(
2013. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is jelen, bár én is még eléggé fiatal vagyok, nemtudom, kedves kérdező, merrefelé keresgélsz :D

16/l/l Bp.

2013. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen, általában a fiatalabb korosztályban vannak pártalanok. Az "idősebb" korosztályban pedig velük azonos korú párt keresnek. De ez már csak így van.


Én 16 vagyok, Pécsi és leszbikus, aki akar ismerkedni írjon.

2013. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!