Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek milyen szövegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek milyen szövegek jönnek be ha leszólít titeket egy srác a discoban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jó a se gged kő kóla ?! heh? ez tuti ;)
2013. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmilyen. Ha elhív egy italra is kinézném bárkiből, hogy vmit belerak...bármi...meg ritkán járok discoba.

Inkább haveri sörözgetés, bográcsolás, ilyenekre járok

2013. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Rohadt jó ezt a kérdést én raktam ki 2-3 héttel ezelőtt.

Amugy olyan válaszokat kaptam h legyél kedves, udvarias és ne túl nagyon rámenős + mosolyogj... ennyi

2013. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igazabol ezen pont ma gondolkodtam el. Ne szolitson le senki a diszkoban. Oda azert megyek, hogy kitomboljam magam, tancoljak hajnalig a haverokkal. Nem pasizni.

Meg amugy is mindig azt gondolom, hogy csak azt akarja. Foleg, ha reszegen jon oda.

2013. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az esetek többségében, ha valaki leszólít a discóban baromi kedves vagyok vele, de hogy abból semmi komolyabb nem lesz, az tuti. Nem pasizok szórakozóhelyen.
2013. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem pasiztok szórakozóhelyen akkor mégis hol a büdös p*csába
2013. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

En nem pasizok. Feladtam. Juliusban amugy is elhagyom az orszagot. Nem lenne ertelme.

Szorakozohelyen meg tapasztalataim szerint egy fiu se keres komoly kapcsolatot. Mas meg nekem nem kell.

2013. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Sokan írják itt, hogy nem pasiznak szórakozóhelyen, de ha találkoznának egy számukra vonzó, magabiztos férfival, egyikük se hivatkozna arra, hogy "jaj, bocs, most bulizok".


Minden nőnek (és tulajdonképpen minden embernek) van egy tudatos, logikus énje és egy ösztönös, érzelmi énje. Most épp a nők logikus énjének válaszait olvashatjátok. :D

2013. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod, elvégre te is nő vagy :)
2013. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, logikus, nem logikus, eleget csalodtam mar az ilyen szorakozohelyi jokepu macsokban, hogy ne is foglalkozzam veluk.

Regebben meg bedoltem ennek, de amikor sorra leleptek, hogy nem akartam hanyatt vagodni, akkor mar tenyleg nem erdekel, ha Ryan Gosling jonne oda.

2013. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!