Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El akarok hívni egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisz0801 kérdése:

El akarok hívni egy lányt moziba, muszály nekem állni mindent?

Figyelt kérdés
vagy nagyon gáz az ha mindenki magának első randiként?
2013. márc. 6. 20:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:26 ezen jót nevettem XD

ha te hívod el neked kell fizetned, első randin ez így megy

2013. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem a srác fizetett mindent,mondtam neki hogy hadd fizessek már én is ,de nem hagyta:D

azon gondolkodom hogy legközelebb én fogom meg hívni valamire:D

Ha te hívod el a csajt akkor számíts arra hogy te fizetsz mindent, kivéve ha ez nem randi és jó barátok vagytok

2013. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem muszáj de ha ketten vagytok ne moziba hívd el. A lehető legrosszabb randihely kettesben.

Ha barátként hívod meg akkor kérdezd meg érdekelné e a film mert a srácokkal szeretnétek megnézni és mivel jó fejnek tartod őt is örülnél ha együtt lógnátok aznap. Aztán lehet ismerkedni szépen.


Randizni hívd el valami olyan programra amit te szeretsz csinálni. Túrázni, teázni a parkba (most jó az idő) vizen járni...pókot fogni...mind1

nem mindennek kell egy vagyonba kerülnie. Az emberek egész jól el tudták foglalni magukat az előtt is hogy minden értéket pénzben mértek.

Legyél kreatív. A végén tök jó érzés ha az voltál és örült neki a másik hogy milyen kis leleményes vagy.

2013. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13, nagyon-nagyon +1!!!


Kérdező: ha randira hívod, illik mindent neked állni, főleg első randin. (Ha normális a csaj (mint az egyik válaszoló itt), a következőn úgyis visszahív.) A muszájt pedig illik pontos jével írni, bocs, de nem lehetett kihagyni. :P

2013. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!