Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van arra, hogy megtetszek neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki kint él Londonban (én most fogok kiköltözni nemsokára) és ha kimegyek, bemutatna egy híres énekesnek, aki nekem mindíg is nagyon tetszett, nem csak a külseje, hanem a viselkedése (szokott ilyen házi videókat csinálni, illetve a barátai is szoktak "kandikamerás" műsorokat is csinálni, és innen gondolom hogy biztos jófej és vicces). ő 19, én 18 éves vagyok.
2013. márc. 6. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem,hogy kinek?

Amúgy,miért is ne lehetne esély rá.

2013. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég hülyén fog hangzani, de úgy hívják, hogy Harry Styles :$ Persze csak akkor tud bemutatni neki az ismerősöm, ha visszaértek Londonba... addig várok.
2013. márc. 6. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira tudtam,hogy már megint one direction.
2013. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtom...ha szép vagy akk lehet de szntem kb 45% esély van rá...de mért nem Horan? :p
2013. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy vele hogy hány lánnyal érintkeznek nap mint nap azok a srácok? Nem akarlak elkeseríteni, és nem tudom mennyire lennél a srác esete, de ők ezzel úgy vannak, hogy még egy rajongó, még egy strigula. Szerintem ne éld magad ebbe bele, úgy meg főleg nem, ha nem beszéled folyékonyan a nyelvet (bár ezt nem említetted). De azért hajrá, ne add fel az álmaidat, csak ugye ez egy olyan álom, ami nem csak rajtad múlik.
2013. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, lehet igazad van. Mondjuk nem nagyon hiszem, hogy a strigulákat huzogatnák úgymond.... És eléggé jól beszélem a nyelvet :) Már többször is voltam kint Londonban, és jó barátokat tudtam szerezni :))
2013. márc. 6. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is vigyél eeel! :ppp
2013. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!