Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsaltam a pasimat a leges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a pasimat a leges legjobb fiú barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát ez a fiú már 9-es korom óta a legjobb fiú haverom...még soha nem történt meg...feljött a könyvért amit kölcsön adott nekem és egyszer csak az ágyban kötöttünk ki...a barátom szemébe se merek nézni én nagyon szégyellem magam...mit tegyek?:// 21/L
2013. márc. 5. 17:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

mondd el neki, szakitsatok. (nem véletlenül csaltad meg) és jöjj össze a legjobb barátoddal. :)


jobb tiszta lappal kezedni :)

2013. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Tyler913 ***** válasza:
Figyelitek amugy,hogy itt minden lany mero veletlensegbol csalja meg a baratjat? "egyszer csak az agyban kotottunk ki", "csak ugy megtortent", "picit ittam,ezert nem emlekszem" -esatobbi. Mintha ezzel fel akarnad menteni magad,hisz Te amugy jo ember vagy,ez csak egy pillanatnyi megingas,egy gonosz mano muve,aki atvette az iranyitast a tested folott...Legalabb magadnak ne hazudj. Az ember senkit nem csal meg veletlenul,egy ilyen tett mindenkepp problemat jelez egyreszt Veled,masreszt a kapcsolattal. Vallald a felelossege es a belyeget is,amit ezert kapni fogsz a masiktol. Utana szallj melyen magadba,hogy a kovetkezo pasiddal ne tegyel ilyet tobbe.
2013. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tyler mit vársz?

Ha férfiként csalod meg a nőt, akkor egy szemét állat vagy. Ha a nő teszi ezt, akkor ő nem tehet róla, mert szerelmes lett, elragadták az érzelmek, ő ártatlan stb. Szánalmasak.

Ha egy srác tette volna a kérdést, már 10 oldalnyi anyázó női komment született volna.

2013. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem kell szítani a tüzet a női és férfi sztereotípiák között. Vannak más sztereotípiák is: mint gondolkodó, különbségtételre képes egyének, és azonosságokban gondolkodó, szűklátókörű emberek, akik egy tett, egy hiba miatt teljesen elítélnek valakit.

Megcsalni a párodat helytelen, függetlenül az okoktól. Azért az a neve, hogy megcsalás. Tök mindegy, hogy nő vagy vagy férfi. Ha már megtörtént, akkor már csak az a kérdés, hogy hogy viselkedsz a hibáddal kapcsolatban: felvállalod, megpróbálod helyrehozni, vagy továbbra is gyáva, hazug leszel, elhallgatod a tettedet, és ezzel egy folyamatos hazugságban élsz. Nincsenek tökéletes emberek, de van helyesre törekvés és nem törekvés. Ha már valaki megcsalt egy másikat, akkor én azt tisztelem jobban, aki utána felvállalja, és megpróbálja helyrehozni, bevallja magának is, hogy helytelen az, amit csinált.

Igen, szar lesz, és rossz lesz, de nincs szépség, elegancia és kellemes érzés a megcsalás következményeiben. Mégha nem is mondod el a másiknak, akkor is megmérgezed a kapcsolatot. Nem fog eltűnni a dolog csak azért, mert nem mondod el. Soha többet nem fogsz tudni olyan bensőséges kapcsolatot kiépíteni azzal, akit megcsaltál, és ő is érezni fogja, hogy valami más. Ezeket az érzéseket aztán mindenféle másra kenik az emberek, hogy hát "elmúlt a szerelem", meg mindenféle mondvacsinált racionalizálás. De a kapcsolatok alapja az őszinteség, kölcsönös csodálat és együttérzés. És ha folyamatosan tudod, hogy nem mondod el neki, az mindenféle más érzelmet is produkálni fog benned, amivel megpróbálod elérni, hogy "igazad legyen". Hibákat kezdesz találni a másikban, amiket eddig meg se láttál, hirtelen idegesíteni fog állandóan, már nem szívesen beszélsz vele. stb.

2013. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ásd el magad mert jó nagy r vagy!
2013. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!