Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemezés közben miért sötétede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezés közben miért sötétedett be a kék szeme? Majdnem olyan volt, mintha barna szeme lenne.

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 19:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Foley, én te vagyok a jövőből! Azért jöttem vissza, hogy figyelmeztesselek szerdán hagyd ki azt a szendvicset. Amúgy meg mindig meglátlak egy kérdésnél, és megszokásból írok valamit.
2013. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

És akkor mi van ha írok valahova?

Nem konkrétan neked írok,hanem csak úgy,de ettől még nem kellene ilyen para szövegeket írni nekem.

"megszokásból"

?!

A one direction számot is?!!

2013. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
#22 One direction szám? Te valakivel összekeversz. Én az vagyok aki mondta, hogy olyan vagy mint Isten, sokan beszélnek rólad, de senki se lát. A One Direction-t utálom.
2013. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Akkor egy agyatlan rajongód van Foley. Azok a legrosszabbak.


Amúgy igen attól még lehet jó az a sorozat, a Lost is jó volt meg a Hősök is. Csak hát a buta tinilányoknak nem sok fog lejönni belőle.


Maradjanak az alkonyatnál az való nekik. Téjlor Láutner meg az a Petinzon gyerek.

2013. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Most, hogy beszálljak a beszélgetésbe, a Reaper-t is a tini lányok miatt hagyták abba, mert inkább tinisebb műsört csináltak helyette.
2013. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Pont annál a kérdésnél linkelt "valaki" ugyanolyan százalékkal egy ezós kérdést ahol szellemidézés volt a téma,és egy hosszú szöveget (google szerint one direction) volt beírva,a végén engem is megemlítve.

De ha tényleg nem te voltál,akkor bocsánatot kérek.

2013. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Xeno, legalább a sorozat ízlésed megfelelő ;) Lost és Hősök is a topban van nálam.
2013. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Való életben egész más vagyok igazából mint neten :D


Sokkal kevesebb rinyálás, pár poénnal (igaz sok a morbid/favicc) több, és az oldalhoz nem illő komolyság.


Csak hát valahol ki kell, hogy jöjjön ez az énem is. És erre legjobb a net! És mivel a demotiváó mára kihalt ezért most itt vagyok és leszek legendás. Mint Foley és Csefy dezsvírek.

2013. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én bírom a stílusod,de nem sokan szeretik a fekete humort.
2013. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Xeno, a nagy erőhöz nagy felelősség is jár, ezt ne feledd!
2013. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!