Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randikra miért kell valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randikra miért kell valami fizetős program?

Figyelt kérdés
Én a lány vagyok, a fiú akivel randizgatok mindig valami fizetős programot talál ki. Hogy elvisz engem kávézni, moziba, korizni stb. Mindig ő fizet, pedig én mondom neki hogy én is beszállok, de nem akarja. De ez nekem meg ciki, hogy rám költ. Nekem az is simán jó lenne ha sétálni mennénk.
2013. márc. 1. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok fiú azt hiszi ez a legfontosabb nektek, hogy költötök rá. Tipikus nettről vett randi tipp :D


Mond meg neki, hogy uncsi már, hogy állandóan emberek közt vagytok, inkább menjetek valami romantikus, vagy jó helyre csavarogni kettesben.

2013. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem fizetős programokra vinne el akkor meg az lenne a baj,ti nektek állandóan van valami nyavajátok.Ezért maradok inkább szingli mert szinte az összes nő ilyen,csak azért mondom azt hogy vannak kivételek mert ismerek EGY ilyen nőt,egyébként nem hinném el hogy léteznek normális nők
2013. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Valamelyik nap volt itt egy kérdés, amiben unta a csaj, hogy sétálgatós, kettesben lévős randijaik vannak és beülős, fizetős programért nyivákolt. Ken Block igazodjon el rajtatok...
2013. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert mi pasik a legtöbben egyszerűek vagyunk mint egy százas szög. :) xD (ne kövezzetek meg fiúk, igy van ez xD )

és akinek nincs az ilyenben nagy gyakorlata, az általában az ilyen netről tippeket használja.

de mi pasik az őszinte, egyenes beszédet is szeretjük, tehát állj elé és mond meg neki kereken hogy neked ez rossz érzés, és hívd el parkba sétálni v stb ami ingyen van. sok sikert :D

2013. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem visz el titeket fizetős programra, akkor meg nyomi számotokra és csóró a pasi... Döntsétek már el mit akartok!
2013. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

TI tényleg azt hiszitek,hogy minden nő egyforma?

Kinek az kell,kinek ez.Emberek vagyunk,különbözünk,mint ahogy a férfiak is.

2013. márc. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor maradj szingli és panaszkodj tovább,hogy nem találsz nőt.Amúgy nem tudtam,hogy egyesek minden nőt ismernek.Minden nap tanul valamit az ember.
2013. márc. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem panaszkodok,csak leírtam a véleményemet.Nem is akarok találni nőt,egy életre elment a kedvem a csajozástól mert nektek teljesíthetetlen igényeitek vannak,viszont ha mi nekünk van egy kicsi igényünk is valamire akkor mi vagyunk a szemetek stb Azt hiszitek hogy csak körülöttetek forog a világ mert nők vagytok,de nagyon tévedtek a férfiaknak is vannak érzéseik,igényeik
2013. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már megint általánosítasz.
2013. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ez nem vonatkozik rád akkor nem értem mi a probléma.Akinek nem inge ne vegye magára,ennyire egyszerű
2013. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!