Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarok híres lenni, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok híres lenni, csak azt szeretném ha felfigyelnének rám mielőtt megtetszik nekik más. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok tetszik nekem egy fiú (tuti sokszor olvastatok ilyet )de neki más tetszik meg úgy néz ki hogy össze is fognak jönni , majd megtetszett más és annak is kiderült hogy más tetszik xd miért vagyok ennyire szerencsétlen?? vagy mit tehetnék hogy egyszer én tetszek neki és ne más?

2013. márc. 1. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit kell tenni hogy nem titokban kell tartani, hanem rámosolyogni, hogy ő is tudomást szerezzen arról, hogy neked tetszik. Ha nem látja semmi jelét annak hogy bejön neked, nem fog veled foglalkozni
2013. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a mosolygáson kívül hogy adhatnám tudtára hogy tetszik? anélkül hogy én mondanám el neki ? vagy ez már maceráns, és inkább mondjam el neki?
2013. márc. 2. 13:47
 3/3 Anna1999Gitta válasza:
El ne mond!!!! Az mindent tönkretesz. Akkor megijed és meghátrál. Tartsd be amit mondtak itt neked, mert ennél jobb tanácsot senki nem adhatna.
2013. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!