Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csináltok ha élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok ha élőben nem tetszik a netes randipartner? Hogy rázzátok le?

Figyelt kérdés
Szóval ha eddig csak képet láttatok róla, és most lesz az első találkozó. Az van megbeszélve hogy xy nyilvános helyre mentek. Na de mivan ha az illetőnek olyan hibái vannak amik miatt szégyellnél vele mutatkozni bárhol? Mondjuk büdös, vagy hangosan és érthetetlenül beszél, vagy valami koszos szakadt ruhába jön? Elmennétek vele a megbeszélt helyre és beszélgetnétek egyet max barátilag, vagy az első 5 percben leráznátok az illetőt?
2013. márc. 1. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Értelmes illedelmes ember végig marad a randin és utána dönt
2013. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem tetszik, akkor is beszélgessél vele és megbeszélitek mi lesz, persze Te megmondod, hogy nem akarod folytatni

én még ilyet nem csináltam, inkább beszélgettem vele N

2013. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már láttál róla képet, nem? Kép alapján azért tudsz dönteni már.
2013. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ha előtte levelezel valakivel olyan durva váratlan meglepetés csak nem érhet. Ha egyetlen bűne, hogy szakadt, vagy büdös, vagy mi tudom én, szerintem azért beülnék vele valahová, legfeljebb próbálnám rövidebbre fogni a randit, azt kész. Aztán ha legközelebb keres, akkor rá lehet térni, hogy ebből nem lesz szerelem, ne találkozzunk többet.
2013. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért talán nem kéne olyan szemétnek lenni,hogy nem ér meg fél órát az életedből.Ha nem akarsz tőle semmit a találka után se,akkor egyszerűen megmondod,hogy nem fog menni,és kész.
2013. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!