Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most rossz helyen keresek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most rossz helyen keresek, vagy ilyen lányok nem is léteznek?

Figyelt kérdés
17/L bi vagyok, elég lányos, és szeretném kipróbálni egy hasonló lányos lánnyal, csak az a baj hogy eddig még egy ilyen emberrel sem beszélgettem(mindig fiús lányokba bukkanok bele)...a túl nőies lányok mind heterók, és én vagyok az egyedüli? :SS

2013. febr. 27. 18:17
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
ha gondolod nekem is írhatsz. 7es válaszoló vagyok :D
2013. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Mért lett menő manapság ez a leszbikus téma ?

Mi férfiak mért nem kellünk a nőknek ?

Lehetetlen ennyi kritériumnak megfelelni.

Mért nem létesíthetünk simán szex alapú kapcsolatot. Mi kell hozzá ?

2013. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

utolsó neked mi bajod van?

O.O

mi az h. Divat? A lányokat szeretem jobban...miért te tudnád a fiúkat szeretni? Hihetetlen hogy ezt nem lehet elfogadni...

Ráadásul annyit csalódtam a fiúkban, h. már sírtam is...az egyiknek qrva nagy egója van, a másik perverz, a harmadik csak magára figyel...lányok szerintetek vannak normális fiúk? Mert én még nem találkoztam eggyel sem...

2013. márc. 3. 19:25
 14/23 anonim ***** válasza:

mmm... hasonló okok miatt úgy döntöttem, hogy elmegyek az Undergroundba... félek, hogy ott is ez az alternatíva áll fenn am... na majd meglátjuk, ha jó hely, akkor majd ajánlom neked is;D

19/L

2013. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Épp az a szomorú, hogy a legtöbben pont így a "kipróbálnám" vonalat követik. Nagyon nehéz olyat találni, aki komoly kapcsolatot keres, mert ti "kipróbálósok" vagytok többségben :(
2013. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
igen... ez így igaz... de az olyan lány is sok, aki a csókban meg ilyesmikben benne van, de a "kipróbálás"-tól már megijed.
2013. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

ha egy jó, komoly kapcsolatba kerülök egy lánnyal, nálam lehet szó hosszabb távú kapcsolatról is akár :)

attól függ hogy alakul...

2013. márc. 6. 17:42
 18/23 anonim ***** válasza:
mmm... am az a baj, hogy nem könnyítik meg a dolgunkat... én pl. eddig 4 barátnőm iránt éreztem többet, mellesleg mindegyik úgy csinált, mintha minimum biszex lenne. Aztán egy pont után már egyikőjük sem mert továbbmenni...szóval ezzel a látszatbiséggel nagyon vigyázni kell, mert tényleg nem lehet megállapítani, hogy akkor most mi is az igazság...
2013. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
higgy amit akarsz nekem mind1...márha nekem szólt..
2013. márc. 7. 18:20
 20/23 anonim ***** válasza:
ezt Nórinak írtam, hogy igen, igaza van :) meg akkor már neked is, hogy ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor azért jobb vigyázni, mert tényleg sok látszatleszbi van....
2013. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!