Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ellensúlyozzam a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ellensúlyozzam a nem túl előnyös arcomat a csajozásban?

Figyelt kérdés
Kondi, új ruhák, frizura(ezt elég nehéz belőli), szakáll (hosszúkás arcom van ettől még jöhet?) hirtelen ennyi jutott eszembe. Hát még??
2013. febr. 27. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek nem árthatnak, de szerintem a legfontosabb: jó duma. Engem vett már le a lábamról nem túl pasi úgy, hogy nagyon jó szövege volt.
2013. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a kisugárzás! A második pedig, hogy ne legyél igénytlen. Adj magadra, de stílusosan, szóval ne ess át a ló túloldalára. A kondi akkor "fontos" a te magad úgy érzed, hogy jobb testet akarsz, mint ami van.
2013. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézd, az az alapvető baj, hogy másoknak akarsz tetszeni. Nagy közhely, pedig borzasztóan igaz, hogy MAGADNAK kell tetszened. Erre törekedj. Ha ruhát veszel, olyat vegyél, ami neked tetszik.
2013. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hogyan tegyek szert jó dumára? Egyáltalán mi számít jó dumának?


Kettes!


Igen jobb testet akarok a mostaninál.

A kisugárzás meg nem tudom, hogy mit takar? Hogyan lehet szert tenni arra is?

2013. febr. 27. 11:20
 5/11 A kérdező kommentje:

Hármas!


Ez lehet hogy úgy igaz ahogy van, de amíg nem tudsz másra gondolni, csak, hogy végre b.sszál már... addig nem tudja az ember a magáévá tenni ezt a gondolatot.

Mellesleg hiába tetszik nekem az a ruha, ha hülyén áll rajtam.

2013. febr. 27. 11:21
 6/11 anonim ***** válasza:
A jó duma attól jó, hogy magától jön...nem betanított szöveg.
2013. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Traune ***** válasza:
második elmondott majdnem mindet. A kisugárzás azt teszi hogy jólérzed magad. ha te elhiszed hogy jól nézel kis és ezt látja más rajtad hogy te jól érzed magad a bőrödben, vonzani fogja a tekinteteket és sokkal jobb pasinak tűnsz. Jó duma meg szintén, ne eröltetni próbáld, csak jöjjön mintha csak dumálnál egy ismerősöddel. (ez nem mindig jön be) és ne látszódjon rajtad hogy nem vagy magabiztos, hidd el sokat számít :)
2013. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amire te gondolsz az, az, hogy tudd kommunikálni normálisan, nem azt, hogy "jó a dumája".

Attól, hogy valaki "tud beszélni másokkal" nem azt jelenti, hogy a NŐKKEL IS TUD!!!

2013. febr. 27. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:
a kisugárzás azon múlik amit a hármas írt: fogadd el magad. ha elfogadod és szereted önmagad, látszani fog rajtad. onnantól mindegy, hogy milyen az alkatod vagy milyen ruha van rajtad (persze azért csak igényesen:D)
2013. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is tudok nőkkel. de csak olyannal aki nem tetszik. akik tettszenek, azoknál zavarba jövök. -.-
2013. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!