Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előnyös egy ilyen arckifejezés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnyös egy ilyen arckifejezés?

Figyelt kérdés
Az alap arckifejezésem rohadt magas önbizalmat sugároz, olyan, mintha mindent én terveznék úgy, ahogy történik, de nagyon-nagyon nagyképűnek nézek ki vele. Azért mondanám alap arckifejezésnek, mert amolyan általános boldogságom/magabiztosságom van, és egy enyhén mosolygósnak tűnő szájhoz a "huncut" tekintetem párosul. Hatalommániás tanároknak természetesen nem tetszik, hogy amikor lecsesznek akkor is "elküldöm őket a p*csába" csupán a végtelen nyugalmammal, és azzal, hogy rájuk nézek. Már mondták. Sajnos nem igazán súlyt le egy rosszabb jegy, vagy egy lecseszés(mert nem várok diplomára, addigra már sikeres akarok lenni) és amíg ki nem derült, hogy valójában milyen fejet vágok mikor lecsesznek(mert addig nem tudtam) nem is próbáltam meg kicsit szomorúnak látszani. Képet itt nem mutatnék, remélem el lehet képzelni. Tanárokon kívül mást is zavarhat? Vagy előítéletre adhat okot, hogy az arcomon nagyképűség látszik?
2013. jan. 22. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé vizuális típusoknak: [link]
2013. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A személyiség tükröződik az ember arcán... ennyi... :D
2013. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen, a nagyképpűségre én is negatívan reagálok, pláne ha nagyon nagyképűnek tűnsz még le is vernék egyet :)

Szerintem a tükrök SŰRŰN használd, hidd el, segíteni fog :)


Értem ez alatt azt, hogy nézd meg milyen az alap arckifejezésed, és nézd meg, hogy hogy néz ki az arcod mikor különböző izmokat feszítesz/ernyeszd el, és így egész jól fogod tudni uralni az arcizmaidat,, úgy, hogy még tudni is fogod mit csinálsz.

2013. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1. hát ezzel feldobtad az estémet: DDD
2013. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló xD
2013. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért a kérdező se semmi.. "huncut tekintet":D ez valóban nem tetszhet a tanároknak:D
2013. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hányszor rakod ki ezt?
2013. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt hívják errefelé kiemelésnek.
2013. jan. 25. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Sheldon Cooper?
2013. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 beccikeseherezádé007 válasza:
1.megmentetted a napomat :D
2014. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!