Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Oh mit vegyek fel az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oh mit vegyek fel az első randira?

Figyelt kérdés

Van egy srác...elhívott randizni..rettenetesen el akarom csábítgatni..:P Nagyon nőcis stílusom van sokan azt mondják "barbi babás" vagyok. Milyen szettet ajánlotok? :) Ha lehet normális válaszokat, köszike! :)

16/L



2013. febr. 25. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Hello!


Olyan ruhát vegyél fel, ami nem túl kihívó és nem szexis. Mert ha így is figyel rád, és érdeklődik, akkor sokkal valószínűbb hogy nem csak futó kalandot akar!

2013. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Haha első válaszon besírtam! :D


Olyan ruhát vegyél fel ami nagyon dögös és szexi. Az itteni életképtelenekkel ne foglalkozz mert 1. sose volt még csajuk. 2. ha lenne is csak beszélgetésre használnák.


Mi srácok abban szeretünk bele amit látunk. Ha nem fog elég vonzónak találni külsőre, lehet h nem fog több randit akarni. Szóval csak dögösen. Engem egy sima cicanaci nagyon beindít, vagy egy nagyon kivágott felső (de csak ha vállalható méretűek a melleid. ha kicsik nem előnyös.)


de nem tudom neked mi a stílusod. de csak dögösen! ;)

24F

2013. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Az itteni életképtelenekkel ne foglalkozz"


Ez a másodikra is vonatkozik. xDD

2013. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább arra, aki olyan tanácsokat ad h randira öltözzön apácának! Lövése nincs a dolgokról... :)
2013. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én az összes válaszolónak besírtam :D adhattok még tanácsokat....:D
2013. febr. 25. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Ami előnyös azt ki kell emelni, de nem extradurván.

Pl nekem jó cicijeim vannak, ezért egy dekoltált felsőt szoktam felvenni, ami hangsúlyozza, de nem dobja a pasi arcába azért.. :)

Meg egy sima egyszerű farmert.

22/L

2013. febr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Öltözz úgy, ahogy szeretnéd, hogy lásson :)


Amúgy.. Tényleg valami olyat vegyél fel, ami a stílusod, ne térj el tőle túlzottan, és emelje ki az alakod


18/F

2013. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!