Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Eltudnátok ezt nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Eltudnátok ezt nekem magyarázni, mit is jelent ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú haverom... A barátság még akkor kezdődött, amikor volt barátom. Közbe szakítottam a barátommal (részben miatta is). Sokszor összenézünk és elmosolyodunk. Rengeteget beszélgetünk és kettesben is szeret velem lenni. Pár hónap után, egyre többször érint meg, persze csak kétértelműen... Osztálytársak vagyunk és szinte mindent elmondunk egymásnak. Órákon egyre többször rajtakapom, hogy engem néz. Egyébként nagyon visszahúzódó. félénk srác.. Múltkor még a táskámat is cipelte a buszmegállóba (kettesben voltunk, többiek előtt ilyet nem csinál).. Viszont, máskor meg néha rájönnek ilyen rohamok és még csak nem is beszél velem, vagy csak rövid mondatokban válaszol.... Szerintetek van valami esély, hogy tetszem neki?

Úgy érzem ő az igazi és mindent megtennék érte:)

16/L a srác is 16


2013. febr. 24. 19:06
 1/5 SEpi455 válasza:
Az alapján amit leírtál én úgy gondolom hogy van reális esélye annak hogy tetszel neki de a legjobb ha megkérdezed mondjuk csak úgy simán spontán: Milyen szép az idő.. Tetszem neked?
2013. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Az, hogy néha olyan fura, azért van mert nem akar zavarni téged (szerintem). Simán kérdezz rá, ahogy az 1-es írta.
2013. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. febr. 24. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tetszik neked és úgy tűnik, hogy te is neki, akkor ne habozz. Ha legközelebb kettesben sétáltok valamerre, tapaszd be a száját! Eléggé meg fog lepődni, de szerintem ez a legjobb meglepetés, ami egy 16éves srácot érhet :-)
2013. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"Órákon egyre többször rajtakapom, hogy engem néz."

a tanárra figyelj, ne az osztálytársadra!


egyébként meg ne reménykedj, majd elmúlik.

2013. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!