Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy online nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy online nem lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam pár(vagyis NEM EGY) online társkeresőre.Elég sok nőnek írtam levelet,van,akinek ajándékot is küldtem(vmi virtuális izé),meg kulcs a szívhez teszt.De egyszerűen nem válaszolnak.Eddig összesen 1 nő válaszolt,annak meg túl fiatal voltam.Miért van ez?Szerintem elég nagy bunkóság,ráafdásul,valahol azt is látni,hogy el van e olvasva a levél.Hát a legtöbbje még el sem olvassa!Mert nemhiszem,hogy nincs 2 percük egy levelet írni.Ha meg nem tetszik,valaki,szerintem egy normális,értelmes,felnőtt ember azt kimondja,nem?Ez komolyan,már bunkóság,nemtudom,hol nevelkedtek ezek,de nem emberek között az tuti.
2013. febr. 22. 15:26
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
randitime.hu asszem
2013. márc. 2. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!