Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy online nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy online nem lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nemrég regisztráltam pár(vagyis NEM EGY) online társkeresőre.Elég sok nőnek írtam levelet,van,akinek ajándékot is küldtem(vmi virtuális izé),meg kulcs a szívhez teszt.De egyszerűen nem válaszolnak.Eddig összesen 1 nő válaszolt,annak meg túl fiatal voltam.Miért van ez?Szerintem elég nagy bunkóság,ráafdásul,valahol azt is látni,hogy el van e olvasva a levél.Hát a legtöbbje még el sem olvassa!Mert nemhiszem,hogy nincs 2 percük egy levelet írni.Ha meg nem tetszik,valaki,szerintem egy normális,értelmes,felnőtt ember azt kimondja,nem?Ez komolyan,már bunkóság,nemtudom,hol nevelkedtek ezek,de nem emberek között az tuti.
2013. febr. 22. 15:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát lehet,de én most honnan tudjam,hogy ki van fent hobbiból,meg kinek van már férje?Ezek lehetnek azok,akik nem írnak semmit bemutatkozáshoz?
2013. febr. 22. 16:26
 12/21 anonim ***** válasza:

#10: A kapcsolatoknak vannak különböző formái. A szex kapcsolat is egyfajta kapcsolat. Egyébként meg ismerkedés és kapcsolat szerintem az is, amikor 2 hónapon keresztül leveleztünk, telefonon beszéltünk, utána eltöltöttünk egy éjszakát együtt és megbeszéltük, hogy mégsem fog menni. Azt a két hónapot én ismerkedésnek nevezem ... intelligensen.

Egyébként meg ilyen oldalakon a legkevesebb az olyan nő, aki csak szexet keres - arra ott vannak a szexpartner keresők -, tehát egy társkeresőn elkezdődött ismerkedés sem csak egy dugásról szól, hanem egy kapcsolat lehetőségéről.

"ezzel tudom egyedül vagyon intelligens emberként" - Igen más intelligens ember ezt nem így gondolja :-P

2013. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én sajnos ugyanezeket a dolgokat tapasztaltam a társkereső oldalakon. Egyszerűen azt nem értem, hogy mi a jó abban, hogy valaki csak úgy "hobbiból" regisztrál fel? Valamit csak szeretnének ők is, nem? Nyilván az ilyenek valószínűleg nem fogják ezt kiírni a bemutatkozásukban, bár én láttam már olyanokat, akik azt írták, hogy nem keresnek senkit, "csak ismerkednek". Rejtély, hogy az ilyenek miért vannak fent. Szerintem ez csak egy fedőszó, mert hiszen mi értelme van egy ismerkedésnek személyes találkozás nélkül?! Vagy talán kíváncsiak arra, hogy mennyire tetszenek a fiúknak, férfiaknak itt fent ezeken az oldalakon, de nem akarnak semmi komolyat. De ez akkor is a másik félnek a becsapása!

Akik pedig nem válaszolnak, de szeretnének ismerkedni, azok meg nagyon bunkók, - ezt nem lehet szebben megfogalmazni. Ha valakinek nem tetszik a levélíró kinézete, akkor én még azt hiszem, hogy ezt is meg lehet őszintén, kuturáltan, intelligensen fogalmazni!

Ami a sok levelet illeti, én nem tudom, hogy a fővárosban mi a helyzet, de az én lakóhelyemen biztos, hogy nem kapnak a lányok 50 levelet. Tehát ez sem igaz így ebben a formában!

Nekem van egy olyan érzésem, hogy a szexpartnerkereső oldalakkal sem stimmel valami, mert ha stimmelne, akkor nem keresnének a férfiak, de még szerintem kisebb számban a nők is társkereső oldalakon alkalmi kapcsolatot!

Az ilyen szexpartnerkereső oldalakat illetően nincsen nagy tapasztalatom, de azért beletekintettem néhányba. Sajnos azt láttam, hogy ezek közül is van, ami fizetős, tehát még levelet sem lehet enélkül küldeni. Vannak olyanok is, ahol regisztrálás nélkül még keresni sem lehet, mint némelyik társkereső oldalon. Aztán, nem utolsósorban, sok lány, nő a saját neméhez vonzódik, illetve mindkét nemhez, az adatlapja szerint. Ezek mellett sokan már nem is aktívak az adott oldalon, régóta nem léptek be, de valahogy elfelejtették magukat törölni. Nyilvánvalóan az ilyenek sem nagyon jöhetnek számításba. Ezek a dolgok pedig még jobban leszűkítik a lakóhelyemet illetően az egyébként sem bő választási lehetőségeket az összes ilyen oldalon.

Ilyenkor az ember már csak a csodában bízik, mert egyébként ismerkednem nincsen hol, az interneten kívül. Nyilvánvalóan azért próbálkozok, illetve próbálkoznék az interneten továbbra is.

2013. febr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Rick92 válasza:
Ez egy jó kérdés! Ahogy elöttem is leírták, a legtöbb gond azzal van, hogy kevesen vannak, akik valóban társat keresnek. Emellett ott vannak, akik nem is aktívak már, vagy épp más korosztályból keresnek társat. Pl.: 16-22 éves lányok többségében idősebb férfit keresnek, a másik, ami engem kiakaszt a magasság. Nem lehet mindenki 180+cm. Problémás sok oldalon az üzenet olvasása/írása, 10-9 oldalon valamelyikért fizetni kell. Azt énsem értem, ha a bemutatkozásában a következőt írja valaki: 'szeretek ismerkedni' mértnem képes válaszolni. (Sok oldalon regisztráltam én is, sok üzenetet írtam, Bp-i létemre is 200-1x írtak vissza, találkozót alig tudtam összehozni) Ezeknek az online tkeresőknek nincs értelme ma már.. 20/F
2013. febr. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Legyünk szókimondóak:a nők gonoszak.Amúgy tényleg lehetetlen,hogy minden nő NAPI 50 levelet kapjon,ez kicsit túlzás.Én még azért nem törlöm magam,mert várok 1-2 hetet,aztán ha látom,hogy mindegyik nő elolvasta a levelemet,akkor törlöm magam,mivel nem írtak vissza.Csak azért 1-2 hétnél többet nem várok,ha el sem olvassák,akkor le vannak sz**va.De amúgy tényleg nagy bunkóság:"szeretek ismerkedni,barát,kapcsolat,minden szóba jöhet",aztán mikor valaki ráír,semmi reakció.Szerintem semmi értelme nincs online ismerkedni,én is csak azért regisztráltam magam,mert ugye sose lehet tudni,hátha itt találom meg A NŐT,szóval ez csak ilyen mellékes próba-szerencse dolog részemről.Szerintem sokkal több értelme van bárokban vagy azokhoz hasonló helyeken ismerkedni.Ja,még valami:honnan tudjátok,hogy ami kint van a nőről kép,az az övé,és nem egy férfi igazából,vagy egy bányarém.Van is egy rajzfilm,amiben van ilyen,kertvárosi gettó a neve.
2013. febr. 23. 11:16
 16/21 A kérdező kommentje:
Amúgy,eddig egyik oldalon 30 levelet írtam,na abból 1 válaszolt.Másik oldalon 3-nak írtam,ebből kettőnek kulcs a szívhez teszt,meg e 2-n belül is az egyiknek virtuális ajándék,de egyik sem reagált.Még egy másik oldalon nemtudom mennyinek küldtem,olyan 10 nek,de egy sem válaszolt.De ott látni,ha megnéznek,és 5 en már megnéztek.XD
2013. febr. 23. 11:19
 17/21 anonim ***** válasza:

16:41 Tudnám hogy akkor minek dugod meg? Ez kb olyan hogy tudom, hogyha megeszem a kagylót azután ki fogom hányni, de azért is megeszem hülye módjára.


Na mindegy logikát inkább nem keresek benne...



16:26 Sehonnan. Elküldöd a levelet és kész. Utána meg lesz@rod hogy válaszol e vagy sem.

2013. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17: Talán ha a hatalmas intelligenciáddal az orrodnál tovább lennél képes látni és nem korlátoltan néznéd, akkor lehet megértenéd. Ott kezdődik, hogy nem írtam le, hogy miért lett vége. Ha lennének kapcsolataid, akkor tudnád, hogy ezer és egy oka lehet, hogy két ember hosszas ismerkedés és szex után mégis úgy gondolja, hogy nem kívánja folytatni a kapcsolatot.

Egyébként jelen eset pár hónappal a válásom után történt. Két hónapig ismerkedtünk, lefeküdtünk, majd egy másfél hétre rá azt mondta, hogy úgy érzi még nem vagyok túl az exemen és ő ezt ez miatt nem szeretné folytatni. Attól függetlenül, hogy a kapcsolat jónak indult, a szex fergeteges volt, de így ezt a kapcsolatot érzelmi oldalról nem tudta vállalni. Ez a logika benne ... persze aki csak kötözködni akar, az nem fogja megtalálni benne :-P

2013. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
pff,most veszem észre,törölni se tudom magam -.- mármint az egyik társkeresőről
2013. febr. 27. 12:06
 20/21 anonim ***** válasza:
Kötelező, hogy tudd törölni magad! De valóban van pár, ahol piszkosul elrejtik :-D Melyik oldal az?
2013. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!