Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is elgondolkozott már ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is elgondolkozott már ezen?

Figyelt kérdés

Nem értem miért lehet az, hogy ezen az oldalon sok önbizalomhiányos, félénk lány van, de a való életben én sehol sem ezt látom, hanem, hogy a lányonak nagy szája van, egója az egekben és a fiúkat, lenézik, a csicskájuknak tartják. Most a rendes lányok vagy elbújtak vagy nem is léteznek. Ha bepróbálkozom is lányoknál, szinte mindig valami határozott, egoista, lekoptatós fogok ki, talán egy-kétszer sikerült normálisat kifogni, de lehet csak a félelemtől nem mert lekoptatni.

Mindenhol szájalnak a csajok, agresszívek, mintha kezdeni kiveszni a gyengédség, nőiesség belőlük. Én ilyen lányokból nem kérek, akkor inkább maradok egyedül. Nem férfias jellemű, agresszív lányt akarok, hanem félénk, gyengéd lányt, aki mellett én lehetek a férfi.


2013. febr. 22. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha, aha, aha. Ez egy baromság. Biztos jártál iskolába. Biztos ott is csak a hangos beszédű széplányokat figyeled. Biztos ott is ott voltak a kövér/pattanásos/rosszul öltözött/csúnya lányok. Na már most velük biztos nem is törődtél, pedig biztos sok helyen ilyen volt az osztály egy része. Na, szóval ott vannak ők is, de bizonyára téged baromira nem érdekelnek, aztán meg jön a duma hogy nincsenek... Persze, nem kell feltétlenül lúzer kinézetűnek lenni a lánynak, ezt nem mondom. De szerinte őket sem veszed észre. Az is igaz hogy ők kevésbé mozdulnak ki, szeretik az otthon melegét, főznek, mosnak, okosodnak. Ennyi.
2013. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*/figyelted.
2013. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...én meg szeretnék egy ferfit aki végre nem várja el tőlem, hogy én legyek a pasi a kapcsolatban!
2013. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hogy már azt,hidd,hogy a szép lányoknak nincs önbizalomhiánya.Legtöbbjük csak felveszi a lenézős,nagyszájú stílust,de legbelül telis tele vannak gátlásokkal.
2013. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez az oldal nem tükrözi a való világot! ide csak bizonyos típusú lányok-nők járnak.

a valódi tények ezek:

[link]

2013. febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!