Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első randin látom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randin látom, hogy a nő jól érzi magát velem, és kedveljük egymást, akkor nem ciki, ha csak a második randin térek rá a csókra?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy én hajlamos vagyok baráti közeledéseknek is jelentőséget tulajdonítani.

Érdekes, mert vannak akik elsőn már ágyba mennek, van aki meg azt mondja, hogy bármilyen jó a hangulat, elsőn még csak ismerkedjünk, persze a végén mondom, ha jól éreztük egymást, és szeretnék még találkozni, de csók az csak másodikon érdemes valami romantikusabb helyen


2013. febr. 22. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
én azért elvárnám za elsőn 22l
2013. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érdemes az első randin belógatni a lompost mert kitudja lesz e második.
2013. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de igazából mindig helyzettől függ. Volt már olyanban részem, amikor a többedik randin jutottunk el a csókig, mert egyszerűen úgy jött ki, de például a párommal az első randin lefeküdtünk :D Erre nincs szabály.
2013. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha a másodikon, vagy harmadikon csókolod meg, akkor komolyabb szándékúnak tűnsz, ha a csaj is ezt szeretné, akkor jobb, ha nem az elsőn csókolod meg szerintem.
2013. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a blöfföskocka nem valami hasznos... :):)
2013. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*koca
2013. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

de vigyél óvszert és gyűrűt is az első randira így dugás után egyből megkérheted a kezét, és ha van nálatok egy pap akkor össze is ad vele, + ha előre lefoglalod a nászutat akkor haza se kell mennetek.


Végül is minek megvárni míg megismeritek egymást. 2011es felmérés szerint 61%ny esélyetek van hogy 3 éven belül elváltok. Így nem kell, és értelme sincs sok időt elpazarolni, és normális alapokra helyzeni a kapcsolatotokat.



Első meg egy kis k*va, zavarj is el, nem is érdemelsz olyat aki kitart melletted és többször is találkozni akarna veled. Remélem soha nem fog az ilyen szemét r*bancok génjei öröklődni.

2013. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!