Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a zöldeskék szemü, szőkésbarna hajú lányok?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok.Randiról is lehetne szó?
2009. szept. 8. 21:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én szívesen megnézném élőben is (vagy legalábbis képen), de a szemszín még nem minden. 18F
2009. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva szerintem a haj és a szem szín,nem olyan fontos.Oké leírtad,hogy milyen színű a hajad,meg a szemed.Na de ettől függetlenül,honnan tudja azt az ember,hogy szép vagy?.Hidd el láttam már hosszú szőke hajú,kék szemű,jó testű CSÚNYA nőt.

Amúgy ez meg nem társ kereső oldal,de sok szerencsét!

2009. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem társat keresek te lököt!Csak kérdem.Am azonkivül igazad van. Az elsőnek üzenem hogy nem vagyok csúnya!
2009. szept. 8. 21:49
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az ilyen tulajdonságokkal rendelkező lányok.

Ha e mellett még értelmesek is, akkor nyerő ügyük van.

26 F

2009. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

neked tetszik egy fekete hajú barna szemű srác? nem csúnya



na nekünk ugyan így kell döntenünk

2009. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen. Am a képet is szeretnék látni...
2009. szept. 8. 22:03
 7/17 A kérdező kommentje:
Értelmes lányok? Ez alat azt érted h nem röhögnek minden marhaságon?xd Én értelmes vagyok. Vagy mire gondoltál?
2009. szept. 8. 22:05
 8/17 anonim ***** válasza:
Hmm..Szerintem a szemszín és a hajszín nem minden.22F
2009. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
attól mert valaki kékszemű és szőke még nem lesz gyönyörű, remélem érted... a haj meg a szemszín annyira lényegtelen hogy nagyon, nem ez alapján fogunk párt választani.
2009. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok, és lenne egy javaslatom. Ne írj le tényként relatív dolgokat. Szerencsés az a lány, ki tényleg szép. De minden férfinak más az ideálja, így mindig lesz ki komolyan gyönyörködik benned, és lesznek olyanok is, kik csak illendőségből mondják, hogy szép vagy. Amennyiben a fentieket nem szőrszálhasogatásnak fogod fel, akkor értelmes is vagy. De ez csak az én véleményem, mert ez is relatív.
2009. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!