Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már úgy, hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy meg voltatok győződve arról, hogy a legjobb barátotok/barátnőtök kinézete, viselkedése miatt nem tudtok ismerkedni, ha ő is ott van, ahol ti?

Figyelt kérdés

Ez kicsit bonyulult,de a lényeg,hogy én 24 éves nő vagyok és van egy 23 éves barátnőm. Én vékony testalkatú vagyok,ő viszont hormonproblémák miatt nagyon el van hízva. Én érettebben gondolkodom,és komoly kapcsolatot keresek,ő viszont néha úgy viselkedik,mint egy tini. Riheg röhög,és bevallom,néha elég kellemetlen helyezetbe hoz. Ha valahova beülünk kávézni is általában mindenki minket les,mert hangosan nevetgél,meg egyszerűen feltűnően viselkedik. Tény,hogy egy életvidám lány,csak néha túlzásba viszi. Viszont nagyon szeretem és ő a legjobb és egyben egyetlen barátnőm. Viszont gyakran érzem azt,hogy pont miatta vagyis az ő viselkedése miatt nem mernek a pasik odajönni hozzánk. Mert túl harsány a barátnőm.

De mit tehetnék? Nem mondhatom a szemébe,hogy néha ciki,amiket csinál.

Voltatok már így?


2013. febr. 19. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak úgy, hogy a barátnőm sokkal népszerűbb és szebb volt nálam, ezért a fiúk először őt vették észre, és maximum utána engem, ha engem egyáltalán észrevettek.


Én nem vele mentem pasizni és kész. :D

21L

2013. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is csak ugy hogy hiába vagyok amugy feltünö és csinos és minden buliban rám volt állva vagy 50 csávo de volt egy csaj aki annyira bejött mindnekinek hogy mellette mintha megszüntem volna létezni.Már nem vagyunk barátnök amugy mert ö annyira megszállotja volt a szépségének hogy kitalálta hogy mindneki féltékeny rá és:D A másik barátnöm meg iszonyat kövér és csunya de sosem volt probléma sehol mert nem érdekelt senki.
2013. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Voltam, nekem ilyen barátnőből mindjárt 3 is van.(Külső leírás is stimmel.) Megyünk az utcán/plázában/suliban/bárhol és egyszerűen visítva röhögnek hülyeségeken. Olyan is volt, hogy lyukasórán előttünk ült a srác, aki tetszett nekem, erre ezek ordítva nyomatták az értelmetlen dumáikat, nekem meg égett a fejem, hogy most tuti engem is hülyének néz. A megoldást nem tudom, én szimplán próbálok ilyenkor kimaradni a beszélgetésből, kiabáljanak nélkülem.
2013. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! hát igen,de ti még sulisok vagyotk,az a jobbik eset. De a mi esetünkben már felnőtt emberekről beszélünk :D.
2013. febr. 19. 23:37
 5/5 anonim ***** válasza:
:D :D :D most jól magamra ismertem. Nekem is pont ez a problémám, még a leirás is szintén stimmel majdnem..mi hárman vagyunk barátnők, de az egyik lány annyira de anniyra hangosan nevet mindig, szintén kávézóban is ciki már, ha a csöndben felvihog. vagy buszmegállón meg egyéb helyeken. Aztán hiába csititom, akkor meg leszid, hogy miért szégyellem. Bezzeg ha én véletlenül szürcsölök, vagy könyökölök a pizzázóban (rövid ideig) rögtön fel van háborodva, hogy neveletlenség.. A múltkor a templomnál (!!!) voltunk és ott ült a kiszemeltem, ő meg elkezdett vihogni, és a fiú mint később kiderült, azt hitte, rajta nevetünk.. nekem kellett elnézést kérnem. :/ nem tudom, mit csináljak, de igy biztos nehéz lesz ismerkedni. A volt barátom se szereti őt, még most is ellenségek. Viszont nekem az egyik legjobb barátnőm. szintén nem tudom mit tegyek :(
2013. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!